Мазілу вивів "Арсенал" у чвертьфінал Кубка України (відео)

Мазілу приніс "канонірам" квиток у чвертьфінал / Фото: iSport.ua

"Каноніри" завдяки дублю румунського форварда Йонуца Мазілу обіграли чернівецьку "Буковину".

Дубль румунського нападника Йонуца Мазілу вивів столичний "Арсенал" у чвертьфінал Кубка України. "Каноніри" обіграли чернівецьку "Буковину", яка на сьогоднішній день є одним з лідерів Першої ліги.

Обидва м'ячі було забито у другому таймі після стандартних положень. Спершу Мазілу класно пробив головою після подачі Шацьких з кутового. А наприкінці матчу Максим навісив зі штрафного на Богданова. Андрій не зміг пробити, але відпасував під удар Мазілу, а той з кількох метрів не промахнувся.

"Арсенал" другий рік поспіль дістається до чвертьфіналу Кубка України (у минулому "каноніри" дійшли до півфіналу).

Цікаво, що у двох попередніх сезонах "канонірів" у Кубку зупиняло "Динамо".

Кубок України. 1/8 фіналу

БУКОВИНА Чернівці (І) - АРСЕНАЛ Київ - 0:2

Буковина: 1. Мусієнко, 3. Вадим Мельник, 26. Басов, 22. Циколія, 15. Вечмотов (21. Сантрапинських, 79), 7. Дорош, 9. Керчу, 19. Яворський (20. Орловський, 71), 10. Маковійчук (17. Ігор Мельник, 86), 18. Семенюк

Арсенал: 12. Боровик - 6. Шоава, 4. Симоненко, 33. Хомин, 14. Матуку, 35. Грицай, 27. Аржанов (17. Богданов, 84), 18. Куансах (3. Флореску, 68), 19. Кобахідзе (9. Ковпак, 81), 7. Мазілу, 16. Шацьких

0:1 Йонуц Мазілу, 67 (румунський нападник класно пробив головою після подачі з кутового у виконанні Макса Шацьких. М'яч влетів у лівий кут)

0:2 Йонуц Мазілу, 90+2 (Шацьких навісив зі штрафного на дальню стійку. Богданов не зумів пробити головою, але зберіг м'яч у грі, та віддав пас на Мазілу - Йонуц з кількох метрів не промахнувся)

Попередження: Абейку Куансах, 31; Степан Маковійчук, 63; Вадим Мельник, 78; Сергій Басов, 90+1; Андрій Богданов, 90+3

Ультрас "Шахтаря" бойкотують матчі через заборону кричати "Слава Україні"