Мазілу врятував київський "Арсенал"

Команди зіграли в бойову нічию© ФК "Арсенал"
Спорт 23 квітня, 2009, 09:28 990
У відкладеному матчі двадцятого туру Прем'єр-ліги столичний "Арсенал" розійшовся миром з сімферопольською "Таврією".

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА. 20-й тур

Київ. Стадіон "НТК ім.Баннікова"
Арбітр: Олег Зубарєв (Слов'янськ)

"Арсенал" - "Таврія" - 1:1 (0:0)

"Арсенал": Рева, Матюхін, Хомін, Симоненко, Євсєєв, Єщенко, Шершун, Гусєв (Джакобія, 57), Закарлюка (Лисенко, 57), Мазілу, Жоземар (Старогородський, 75)

"Таврія": Старцев, Корнєв, Ковпак (Бобаль, 87), Ідахор, Монахов, Джурічіч, Маркович, Свідерський, Галюза, Любеновіч, Голайдо (Казанюк, 82)

Голи: Ковпак (пенальті), 54 - 0:1, Мазілу, 89 - 1:1

Попередження: Симоненко, 31, Євсєєв, 54, Закарлюка, 56, Маркович, 61, Жоземар, 66, Мазілу, 90

У відкладеному матчі двадцятого туру столичний "Арсенал" приймав сімферопольську "Таврію".

Зустріч почалася в неймовірному темпі, обидві команди ввімкнули швидкість і сподівалися на швидкий гол. На перших хвилинах активним був Ролан Гусєв, кілька разів київський хавбек намагався прорватися з флангу і виконати навісну передачу, проте дуже впевнено грав на виході голкіпер гостей Старцев.

"Каноніри" виглядали переконливіше на старті зустрічі, але ось точних ударів по воротам гостей не було. У сімферопольців справи були куди гірші, футболісти "Таврії" допускали дуже багато браку в передачах.

На 18-й хвилині господарі провели чудову контратаку, Андрій Єщенко отримав передачу від Жоземара на лівому краю, відірвався від суперників, увійшов у штрафний і пробив поруч зі штангою: а попади в ворота і був би гол.

Через кілька хвилин "каноніри" ледь не скористалися грубою помилкою Старцева на виході. Зі штрафного навісив Закарлюка, голкіпер кримчан невдало покинув свої володіння і не зміг дотягнутися до м'яча, на щастя для вболівальників "Таврії" захисники зуміли вибити м'яч з лінії воріт.

Під саму завісу першого тайму трапився ще один небезпечний момент біля воріт гостей, Ролан Гусєв отримав м'яч на лівому фланзі і несподівано для всіх завдав удару, коли всі чекали навісу, зовсім трохи не вистачило Ролану.

На 45-й хвилині Мазілу міг тікати один на один з воротарем, однак голкіпер прочитав комбінацію і вчасно вийшов з воріт. У підсумку, у першому таймі вболівальники так і не побачили голів.

Після перерви картина гри не змінилася, підопічні Олександра Заварова продовжували атакувати. Тим не менше, як це часто буває у футболі, забили гості. На 54-й хвилині був призначений пенальті за фол проти Лакі Ідахора. До "точки" підійшов Ковпак і потужним ударом у лівий від воротаря кут відкрив рахунок у матчі.

Олександр Заваров тут же відреагував на несподівану зміну в рахунку і зробив подвійну заміну, замість Гусєва та Закарлюка на полі з'явилися Джакобія і Лисенко.

Господарі йшли в атаку посиленими темпами, Євсеев наніс непоганий прицільний удар здалека, але Максим Старцев зумів зреагувати на цей вистріл.

Тим не менш гості теж атакували, причому дуже навіть непогано. Ковпак дуже потужно вистрілив з сімнадцяти метрів під поперечину, впорався з цим ударом Віталій Рева.

На 65-й хвилині Любеновіч повинен був карати киян за помилку біля штрафної площі, однак Желько вистрілив вище воріт.

Через шість хвилин "каноніри" мали непоганий шанс для взяття воріт: Єщенко впевнено обіграв Корнєва на фланзі, змістився в центр і віддав точний пас на хід Лисенко, той несподівано відпасував на лінію штрафного і Лаша Джакобія сходу пробив по воротах, але Старцев перевів снаряд на кутовий .

"Таврія" відповіла на це виходом один на один у виконанні Ідахора, Лакі намагався пробити на точність у правий кут, але Рева зумів зреагувати.

Багатьом здавалося, що зустріч так і завершиться мінімальною перемогою сімферопольців, але у Іонуца Мазілу був інший погляд на цей рахунок. За хвилину до кінця зустрічі зі штрафного послідувала подача на головного голеадора "Арсеналу" і той ударом через себе зрівняв рахунок. Дивовижний гол.

Таким чином, поєдинок так і завершився з рахунком 1:1, який не вніс ніяких змін у турнірне становище обох команд. "Каноніри" продовжують відставати від сімферопольців на два очка.

"Шахтар" дає 7 мільйонів за одного з лідерів "Динамо"