Медаль України в перший день чемпіонату

Спорт 3 липня, 2007, 15:04 215
Українка Ольга Лелейко завоювала бронзову медаль у змаганнях рапіристок на чемпіонаті Європи з фехтування в Бельгії.

Фехтування
Фото - forin.it
В понеділок в бельгійському Генті стартував чемпіонат Європи з фехтування. У перший день чемпіонату були розіграні два комплекти нагород: у чоловічій шаблі і жіночій рапірі.

Перша медаль, завойована нашими спортсменами на Євро-2007, була узята в змаганнях рапіристок. Ольга Лелейко стала в Генті володаркою бронзової нагороди. У півфіналі підопічна Олексія Бризгалова з рахунком 8:15 поступилася титулованій італійці Валентині Веццалі.

Зазначимо, що в 1/16 фіналу Ольга з рахунком 13:9 перемогла срібну прізерку Олімпіади в Афінах і володарку бронзової медалі чемпіонату світу в Туріні італійку Джованну Трілліні.

У чоловічій шаблі ми мали право розраховувати на медаль, але на жаль... Кращим українським результатом став вихід Олега Штурбабіна до 1/8 фіналу.

Раундом раніше припинили боротьбу Володимир Лукашенко і Дмитро Бойко. Штурбабін після перемоги над білорусом Дмитром Лапкесом (15:12) поступився італійцю Альдо Монтано (6:15).