Медалі юних українок

Спорт 27 липня, 2007, 17:07 285
На юніорському чемпіонаті Європи зі стрибків у воду українські спортсмени після двох днів змагань завоювали вже п'ять медалей.

Цими днями в італійському місті Трієсте відбувається юніорський чемпіонат Європи зі стрибків у воду. Українські спортсмени після двох днів змагань завоювали вже п'ять медалей, три з яких золоті.

Марія Волощенко завоювала золоту медаль у стрибках з метрового трампліну, а Алевтина Корольова в цій самій дисципліні завоювала срібло.

У синхронних стрибках з 3-метрового трампліну чемпіонками Європи стали Марія Волощенко і Ганна Письменська.

На жаль, не змогли "зачепитися" за медаль у синхронних стрибках з 3-метрового трампліну Олександр Горшковозов і Дмитро Меженський - вони посіли 4-е місце.

У категорії "В" (спортсмени 1992-1993 років народження) Олександр Бондарь виграв золото у стрибках з платформи. У стрибках з платформи у дівчат Вікторія Повєткіна у фіналі посіла 2-е місце.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / К.К.