Медальний залік Олімпіади. 26 країн з медалями. Україна - без

США, Німеччина і Норвегія - лідери медального заліку
Спорт 22 лютого, 2010, 14:40 8013 17
Команда США продовжує очолювати медальний залік Олімпіади. Україна все ще в пошукає своєї першої медалі.

Після дев'яти змагальних днів Олімпіади у Ванкувері лідерство утримує команда США. Американці вибороли вже 7 золотих, 7 срібних і 10 бронзових медалей. Зокрема, 21 лютого, гірськолижник Боде Міллер виграв суперкомбінацію.

На друге місце у заліку медалей піднялися німці. 21 лютого німецькі спортсмени виграли відразу 2 золотих нагороди. Магдалена Нойнер виграла мас-старт з біатлону, а Андре Ланге і Кевін Круске взяли "золото" у бобслеї.

Третє місце за підсумками дев'яти змагальних днів зберігають норвежці, які провалили чоловічий та жіночий мас-старти з біатлону.

Надії України здобути хоча б одну медаль тануть з кожним днем. Попереду у біатлоністів естафети і це останній шанс для вітчизняних спортсменів виграти медаль.

Усього 50 51 49 150

Примітка: З - золота медаль, С - срібна медаль, Б - бронзова медаль, ЗК - загальна кількість медалей.

Останні Перші Популярні Всього коментарів: 17
  • Гена Гена 28 лютого, 12:54 Згоден 0 Не згоден 0 Кому н а х у й цей спорт всрався, чи мені не п о х у й чи є там в якогось мудака медаль чи немає. Всі хто фанатіє від якогось спорту заробляючи цим гроші всяким дооолбойобам(подивіться на чому динамівці їздять, чи в чому ходить дибільна Яна клочкова яка двох слів не може зв"язати)-всі кончені дебіли. відповісти цитувати Дякуємоспам