Медальний залік Олімпіади. Німеччина - лідер, Україна - аутсайдер

До завершення Олімпіади - 4 дні
Спорт 25 лютого, 2010, 17:44 9826 21
За підсумками 12-ти змагальних днів Олімпіади розіграно 64 комплектів нагород.

Німеччина і США продовжують боротьбу за першість у медальному заліку. Після 12-го дня Олімпіади на першу схдинку повернулися німці. Зокрема, 25 лютого німецькі спортсмени вибороли одне "срібло" (ковзанярський спорт).

На друге місце у рейтингу опустилися США. 12-й день Олімпіади приніс американцям дві "бронзи" (шорт-трек та бобслей).

А на третє місце несподівано піднялась збірна Канади. Зокрема, 25 лютого канадські спортсмени вибороли одну золоту (бобслей), дві срібних (шорт-трек і бобслей) та одну бронзову (ковзанярський спорт) нагороди.

Україна ще зберігає мізерні надії здобути хоча б одну медаль. Попереду чоловіча естафета з біатлону і це останній шанс для вітчизняних спортсменів виграти медаль.

Медальний залік Олімпіади (станом на 25 лютого)

Всего 64 65 63 192

Примітка: З - золота медаль, С - срібна медаль, Б - бронзова медаль, ЗК - загальна кількість медалей.

Невідповідність кількості золотих, срібних та бронзових нагород пояснюється тим, що в чоловічій індивідуальній гонці з біатлону норвежець Оле-Ейнар Бьерндален і білорус Сергій Новіков показали абсолютно однаковий час. Обидва спортсмени отримали срібну нагороду.

Останні Перші Популярні Всього коментарів: 21
  • Jirik Jirik 25 лютого, 23:18 Згоден 0 Не згоден 0 всв:Сцуко, ты %уесос долбаный, Оксана все правильно написала, и без мата в отличии от тебя, быдла кацапомордого! Завали своё ибало и смотри как класно ваш Кацапстан финансирует спорт, что вы козломордые и в десятку не входите, хотя вечно в призерах были! Вам, %уесосам только водяра, да краюха в горле, и маму свою ипать за это отдадите! Фу, твари козломордые! відповісти цитувати Дякуємоспам