Мексика виграла чемпіонат світу з футболу (відео)

Юнацька збірна Мексики виграла чемпіонат світу© AFP
Спорт 11 липня, 2011, 13:45 1346
Юнацька збірна Мексики стала чемпіоном світу серед гравців до 17 років, обігравши у фіналі команду Уругваю.

Збірна Мексики стала переможцем юнацького чемпіонату світу 2011 року. У фінальному матчі мексиканці обіграли збірну Уругваю - 2:0. У матчі відзначилися Антоніо Бріс на 31-й і Джованні Касільяс на 90-й хвилинах.

Таким чином команда Мексики вдруге стала переможцем чемпіонату світу серед 17-ти річних гравців. Раніше айтеки вигравали цей трофей у 2005 році.

Що ж до уругвайців, то для них участь у фіналі стала найкращим результатом за весь час участі в даному турнірі. Раніше їм не вдавалося пройти далі групового етапу.

Слід зазначити, що лідерами за кількістю титулів є Нігерія та Бразилія – ​​у них по три перемоги серед 17-ти річних. Крім Мексики двічі чемпіонами ставали ганці. По разу юнацький чемпіонат світу вигравали збірні СРСР (1987 рік), Саудівської Аравії, Франції і Швейцарії.

Додамо, що в матчі за третє місце збірна Німеччина вирвала перемогу над Бразилією з рахунком 4:3, хоча після першого тайму поступалася 2:3.