Мексиканка забила фантастичний гол на чемпіонаті світу (відео)

Моніка Окампо забила дуже красивий гол© fifa.com
Спорт 28 червня, 2011, 08:01 7732 4
Мексиканка Моніка Окампо забила дуже красивий гол у ворота англійок у першому турі чемпіонату світу.

Форвард збірної Мексики Моніка Окампо відзначилась дуже красивим м'ячем у матчі проти англійок у першому турі чемпіонату світу, що проходить в Німеччині.

Моніка забила фантастичний за виконанням гол на 33-й хвилині, зрівнявши рахунок у матчі. А перший гол забила Фара Уільямс 12-ма хвилинами раніше.

Зустріч закінчилась з рахунком 1:1. У мексиканок та англійок - по одному очку. Японія з мінімальним рахунком обіграла Нову Зеландію, вийшовши у лідери групи В.

Зазначу, що днем раніше відбулися матчі у групі А. Німкені перемогли Канаду, а француженки здолали нігерійок.

У вівторок відбудуться перші матчі у групі С (США - КНДР, Колумбія - Швеція), а у середу стартує група D (Бразилія - Австралія, Норвегія - Екваторіальна Гвінея).