Манні Паккьяо нокаутував Ріккі Хаттона

Спорт 4 травня, 2009, 14:14 819
В битві кращих боксерів світу перемогу здобув філіпінець Манні Маккьяо, нокаутувавши Хаттона у другому раунді.

Менше шести хвилин знадобилося філіппінцю Манні Паккьяо (49-3-2, 37 нокаутом), щоб одержати дуже переконливу перемогу над британцем Ріккі Хаттоном (45-2, 32 нокаутом).

Вже в першому раунді Хітмен після ударів Пакмена двічі опинявся на підлозі в серйозних нокдаунах, але встигав піднятися до закінчення рахунку рефері Кенні Бейлісса. Від поразки в першому раунді Хаттона врятував гонг.

За перерву Ріккі встиг відновитися, але під кінець другої трихвилинки знову пропустив лівий боковий точно в щелепу і як підкошений звалився на підлогу.

На протязі декількох хвилин Хаттон не міг піднятися на ноги, і рефері був змушений зафіксувати перемогу Паккьяо чистим нокаутом вже в другому раунді протистояння "Сходу і Заходу".

Таким чином Паккьяо відібрав у Хеттона титул чемпіона IBO у найлегшій вазі і підтвердив свої претензії на титул кращого боксера незалежно від категорій.

Згідно комп'ютерної статистики Compubox, за два односторонніх раунди Паккьяо вдалося донести 62% зі своїх силових ударів (65 з 105), у той час як Хаттон всього зміг викинути 78 ударів.

Таким чином, за шість хвилин Паккьяо повинен був заробити гарантований гонорар у 12 мільйонів, у той час як Хаттон - близько 8 мільйонів.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами BOXNEWS.com.ua / А.Р.