Мессі переміг Кріштіану Роналду (відео)

Мессі переміг Португалію© AFP
Спорт 10 лютого, 2011, 11:20 4148
Гол і результативна передача Ліонеля Мессі допомогли аргентинцям переграти збірну Португалії з Кріштіану Роналду.

Збірна Аргентини з рахунком 2:1 перемогла команду Португалії у товариському матчі. Переможний гол забив нападник "Барселони" Лео Мессі на 90-й хвилині матчу.

Відзначу, що практично всі футбольні ЗМІ розглядали цей матч, як чергове протистояння Ліонеля Мессі і Кріштіану Роналду. Найкращі бомбардири іспанської Примери, лідери заклятих супротивників "Барселони" і "Реала". Однак, варто зазначити, що така зустріч була цікава і не тільки через участь у ній двох світових зірок. Навіть, якщо б Лео і Кріштіану були відсутні в заявках своїх національних збірних, поєдинок між такими командами, як Аргентина і Португалія не залишився б без уваги. Адже це колективи дуже яскраві, безпосередні і, що головне, атакуючі.

Тепер про матч. Витримавши стартовий спурт піренейців, підопічні Серхіо Батісти перехопили ініціативу та створили декілька небезпечних моментів біля володінь Едуардо. Спочатку м'яч після удару головою Ліонеля Мессі пройшов поруч із стійкою, а трохи згодом голкіпер португальців не дозволив відзначитись Естебану Камб'яссо. Виграв Едуардо дуель і у володаря двох останніх "Золотих м'ячів", коли той вискочив з ним на побачення.

Однак на 14-й хвилині воротар "Дженоа" був безсилий після удару Анхеля Ді Марії. Півзахисник "Реалу" отримав ефектний пас від Мессі і ефектно пробив повз голкіпера.

Аргентинці спробували дотиснути суперника. Чудові нагоди відзначитись не використали Езекіль Лавессі та той же Ді Марія. Однак збірна Португалії не збиралася відсиджуватися в обороні, і вже за шість хвилин зрівняла рахунок. Нані протягнув м'яч праворуч та виконав подачу в карний майданчик, звідки той транзитом через Угу Алмейду потрапив до Кріштіану Роналду. Нападник "Реала" з близької відстані переграв Серхіо Ромеро - 1:1.

Наприкінці першого тайму Лавецці та Евер Банега мали нагоди вивести Аргентину вперед, але їх "пострілам" бракувало влучності. По перерві суперники продовжили грати на зустрічних курсах. Утім, номінальні господарі виглядали більш розкутими, завдяки чому їхні атаки виглядали небезпечніше.

Швидко і різноманітно комбінуючи, вони раз по раз ставили в глухий кут оборону португальців, але ані Мессі, ані Лавецці, ані Хав'єр Пасторе переграти Руя Патрісіу, котрий замінив у воротах Едуардо, з гри так і не вдалося.

Лише на останній хвилині Фабіу Коентрау у власному карному майданчику збив Пабло Сабалету, а Мессі реалізував пенальті, і таким чином приніс перемогу своїй команді - 2:1.