Мессі приніс "Барселоні" три очки у Валенсії (відео)

Мессі переміг "Валенсію"
Спорт 3 березня, 2011, 08:21 3299
"Барселона" перемогла у важкому матчі проти "Валенсії" завдяки точному удару Лео Мессі.

Каталонська "Барселона" здобула чергову перемогу у чемпіонаті Іспанії. У 26-му турі "синьо-гранатові" з рахунком 1:0 обіграли "Валенсію" на "Местальї".

Переможний гол у середині другого тайму забив Ліонель Мессі, для якого цей м'яч став 27-м (у 24-х матчах) у поточному чемпіонаті Іспанії.

А в першому таймі Мессі міг відзначитися як мінімум двічі, проте свої нагоди лідер калатонців не реалізував. Близьким до успіху був і Давід Вілья, проте голкіпер "кажанів" Вісенте Гуаїта не дозволив нападнику збірної Іспанії забити в першому поєдинку проти своєї колишньої команди.

Левантійці також намагалися атакувати великими силами, проте виходило в них це менш гостро, ніж у суперника.

Нарешті, наприкінці зустрічі Адріано вивів Мессі на ударну позицію й аргентинець цього разу зумів переграти Гуаїту.

Завдяки цій перемозі "Барселона" збільшила відрив від мадридського "Реала" до 10 очок. А "вершковї" у четвер приймають "Малагу".

"Валенсія" ж залишилася на третьому місці, але "Вільяреал", який удома святкував мінімальну перемогу над "Еркулесом", упритул підібрався до "кажанів". Головним героєм тут став Джузеппе Россі, який вразив ціль у середині першого тайму.

"Атлетик", у свою чергу, з рахунком 1:2 програв у Сарагосі, не скориставшись нагодою обійти "Еспаньол" і піднятися на п'яту сходинку, тоді як його суперник вибрався із зони вильоту. Інші три матчі середи завершилися внічию. "Хетафе" з "Атлетико" і "Реал Сосьєдад" із "Леванте" забили по голу, а "Осасуна" і "Депортиво" зіграли по нулях.