"Металіст" - "Байєр" - 0:4. До побачення, Ліга Європи

Після удару Тайсона м'яч "поцілував" стійку© uefa.com
Спорт 17 лютого, 2011, 19:52 4346 4
У Харкові "Металіст" зазнав нищівної поразки від німецького "Байєра" у 1/16 фіналу Ліги Європи.

У Харкові завершено перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи між "Металістом" і німецьким "Байєром".

Харків'яни весь матч провалювались у обороні, пропустивши чотири "сухих" м'ячі.

Ліга Європи. 1/16 фіналу

Перший матч

МЕТАЛІСТ (Харків, Україна) - БАЙЄР-04 (Леверкузен, Німеччина) - 0:4

Харків. ОСК "Металіст"

Головний арбітр: Серж Гюм'єнні; Асистенти: Марк Сімонс, Данні Гуенс; Додаткові арбітри: Люк Ваутерс, Пітер Вервекен (всі - Бельгія)

Металіст (4-1-2-3): 81. Дішленкович - 15. Фініньо, 17. Пшеничних (4. Березовчук, 15), 22. Обрадович, 3. Вільягра - 7. Валяєв - 10. Клейтон Шав'єр, 23. Бланко - 77. Тайсон, 21. Крістальдо (14. Лисенко, 68), 11. Олійник

Байєр (4-2-3-1): 1. Адлер - 24. Кадлець, 3. Райнарц, 5. Фрідріх, 17. Віда - 8. Бендер, 23. Відаль - 14. Баліч, 10. Ренато Аугусто (6. Рольфес, 74), 18. Сем (27. Гонсало Кастро, 46) - 19. Дердійок (11. Кісслінг, 79)

0:1 Ерен Дердійок, 23
0:2 Гонсало Кастро, 72
0:3 Сідні Сем, 90
0:4 сідні Сем, 90+2

Попередження: Мілан Обрадович, 23; Мануель Фрідріх, 29; Сідні Сем, 45; Тайсон, 47; Артуро Відаль, 60; Гонсало Кастро, 89

МЕТАЛІСТ ЗАЗНАЄ ФІАСКО І ФАКТИЧНО ПРИПИНЯЄ БОРОТЬБУ У ЛІЗІ ЄВРОПИ

90+2 хв: німці без проблем доходять до штрафного майданчика харкв'ян. Сем отримує передачу і пробиває по воротах. Невеликий рикошет і гра-відповідь перетворюється на формальність

90 хв: Сем вийшов віч-на-віч з Дішленковичем, обіграв його і відправив м'яча у сітку. Результативна передача на рахунку Сімона Рольфеса

85 хв: Черговий провал у обороні "Металіста". Рольфес зблизився з Дішленковичем і перекидав м'яч через нього. Але не влучив у ворота

82 хв: протягом останніх десяти хвилин у "Металіста" немає жодної перспективної атаки

77 хв: черговий провал оборони харків'ян. Дердійок втікає один на один і з лінії штрафного б'є повз Дішленковича. На щастя, м'яч пройшов поруч зі стійкою

З'явились стартові склади на матч "Бешикташ" - "Динамо"

72 хв: харків'яни знову провалились у обороні і пропускають другий гол

На межі офсайду зіграли німці. Знову їм вдалася комбінація з безліччю пасом. Завершальний удар, після того як Аугусто перекинув воротаря, завдав Кастро - 0:2

67 хв: протягом трьох хвилин фолять Сем і Відаль, у яких уже є по жовтій картці, але арбітр поки обмежується усними попередженнями

61 хв: подача у центр штрафного майданчика. Захисники винесли м'яч. Обрадович підхопив і прекрасною передачею вивів Валяєва один на один. Сергій б'є і м'яч проходить поруч зі стійкою

60 хв: Відаль збив Олійника і харків'яни виконуватимуть небезпечний штрафний на правому фланзі

58 хв: Вільягра в чистому підкаті знімає м'яч з ноги Бланко на лінії штрафного майданчика. Харків'яни помчали в контратаку і Кадлець грубо збив Шав'єра

56 хв: Дердійок вривається у штрафний майданчик і б'є у дальній кут. Повз ворота

55 хв: Тайсон намагається обіграти двох захисників і падає без сторонньої допомоги

53 хв: Вільягра наносить хороший удар сходу. Адлер ловить м'яч

51 хв: харків'яни заробили кутовий справа. Подача на ближній кут і м'яч від Березовчука виходить за межі поля

47 хв: на думку арбітра Тайсон в центрі поля грає рукою. Бразилець психує і отримує жовту картку

47 хв: кутовий для гостей. Кастро виконує невдалу подачу

46 хв: харків'яни починають другий тайм

35 хв:  Тайсон по лівому флангу втік від Віди, увірвався в штрафний і пробив з майже нульового кута у ближній верхній кут воріт. Стійка рятує німців. Добивати у пусті ворота могли двоє гравців у жовтій формі, але завадили один одному.

23 хв: вагон помилок у обороні харків'ян призвели до того, що Баліч, отримавши передачу на лівому фланзі, оцінив ситуацію і прострілив на лінію воротарського майданчика. Дердійок вискочив з-за спин захисників і в дотик переправив м'яча у сітку.