"Металіст" - "Дебрецен" - 2:1. Вольова перемога на катку

"Металіст" - "Дебрецен" - 2:1© sport.segodnya.ua
Спорт 1 грудня, 2010, 21:59 6951
У Харкові завершено матч п'ятого туру Ліги Європи між "Металістом" і угорським "Дебреценом".

У Харкові завершено матч 5-го туру Ліги Європи, в якому "Металіст" переміг угорський "Дебрецен" з рахунком 2:1 і вийшов у плей-оф Ліги Європи.

Нагадаємо, що у першому турі "Металіст" обіграв "Дебрецен" з рахунком 5:0.

Після п'яти турів "Металіст" має 10 очок, відстаючи від ПСВ на три очки. "Сампдорія" набрала лише 5 очок, а "Дебрецен" очок не має.

У заключному матчі "Металіст" грає у Ейндховені 16 грудня. І харків'янам, щоб посісти перше місце у групі, потрібно обіграти голландців з різницею у два м'ячі.

Додамо, що ПСВ на виїзді переміг "Сампдорію" з рахунком 2:1.

ЛІГА ЄВРОПИ. Груповий турнір

Група I

Харків. ОСК "Металіст"
Головний арбітр: Даніель Стальхаммар (Швеція)

МЕТАЛІСТ - ДЕБРЕЦЕН - 2:1

Металіст: 20. Старцев - 17. Пшеничних, 30. Папа Гуйє, 22. Обрадович, 3. Вільягра - 8. Едмар, 7. Валяєв, 33. Бордіян (14. Лисенко, 46 (5. Шелаєв, 90+4)) - 10. Клейтон Шав'єр, 11. Олійник - 33. Девич (9. Воробей, 73)

Дебрецен: 31. Малінаускас - 86. Ж.Лацко, 24. Миядиноськи, 4. Шимац, 22. Бернат - 30. Кішш, 33. Й.Варга - 77. Цвиткович, 55. Сокай (6. Рамос, 81), 27. Боді (20. Янік Мбенгоно, 55) - 11. Кобат (39. Адама Кулібалі, 64)

0:1 Петр Цвіткович, 48
1:1 Адам Боді, 51 - автогол
2:1 Денис Олійник, 88

Попередження: Шимац, 22; Едмар, 58; Рамос, 90+1, Мілан Обрадович, 90+1

90+4 хв: фінальний свисток сповіщає про вихід "Металіста" у плей-оф Ліги Європи, оскільки "Сампдорія" програла ПСВ. На останній хвилині в Генуї дубль оформив Тойвонен.

90+1 хв: Рамос влаштував цирк. Спочатку сфолив на Вільягрі, потім сам вдарився в груди Обрадовича й гепнувся на поле. Арбітр показав по жовтій Рамосу і Обрадовичу

88 хв: харків'яни штурмують ворота гостей! Едмар б'є фактично в порожні ворота - стійка, на добиванні відразу двоє - захисники блокують на лінії воріт. Олійник приймає м'яч на фланзі і пробиває з нульового кута, перехитривши голкіпера - 2:1

87 хв: красивий удар Воробея і воротар у стрибку вибив на кутовий

82 хв: Лисенко приймає м'яч в штрафному майданчику і потужно пробиває ... вище воріт

82 хв: після прострілу Олійника м'яч від руки воротаря пролетів в сантиметрах над поперечиною.

Тим часом ПСВ зрівняв рахунок у грі з "Сампдорією". На 51-й хвилині відзначився Ола Тойвонен.

63 хв: Шав'єр пробиває з 16-ти метрів, але м'яч пройшов повз ворота

51 хв: харків'яни швидко зрівняли рахунок. Після розіграшу кутового гості вибили м'яч, але Обрадович його прийняв і віддав передачу на вільного Олійника. Денис потужно пробив у дальній кут. М'яч потрапив у стійку і відскочив на ногу Боді, від якого влетів у ворота - 1:1

48 хв: швидка контратака гостей. Кабат прострілив справа і Цвіткович п'ятою з метра відправив м'яч у сітку - 0:1

46 хв: Маркевич в перерві зробив одну заміну. Нападник Володимир Лисенко змінив опорного півзахисника Віталія Бордіяна

"Сампдорія" відкрила рахунок у матчі з ПСВ. Пацціні відзначився на 40-й хвилині.

45+1 хв: перерва

33 хв: Шав'єр, віддаючи передачу захисникам, вивів Кішша один на один зі Старцевим. Але Обрадович догнав угорця і відтіснив від м'яча

23 хв: після розіграшу кутового харків'яни ледь не відкрили рахунок. Шав'єр примудрився пробити в частоколі ніг, але голкіпер врятував ворота

22 хв: у центрі поля Шимац ліктем вдарив Девича, м'яч підхопив Едмар, увірвався в штрафний і потужно пробив у ближній кут. Рикошет і кутовий.

10 хв: перевага на боці "Металіста" Девич вже двічі опинявся на ударних позиціях. Спершу Марко слабо пробив і голкіпер піймав м'яч, а через хвилину українцеві не вистачило кілька сантиметрів, щоб замкнути простріл Шав'єра.

1 хв: харків'яни почали гру з центру поля