"Металіст" переміг, але далі йде "Динамо" Спорт 19 березня, 21:00
Київське "Динамо" завдяки виїзним голам у Харкові вийшло у чвертьфінал Кубка УЄФА.

КУБОК УЄФА. 1/8 фіналу. Матч-відповідь

Перший матч 0:1

19:00 Харків. ОСК "Металіст"
Арбітр: Лоран Дюамель; асистенти: Стефан Дюамель, Крістіан Тойсон (всі - Франція)

МЕТАЛІСТ 3 - 2 ДИНАМО

"Металіст": 29 Горяїнов, 22 Обрадовіч, 30 Папа Гуйє, 27 Майдана, 37 Бордіян, 8 Едмар, 9 Слюсар, 7 Валяєв, 32 Асеведо, 50 Жажа Коельйо, 33 Девіч
Запасні: 23 Бажан, 2 Конюшенко, 3 Селін, 18 Березовчук, 11 Олійник, 19 Барилко, 26 Зезе
Тренер: Мирон Маркевич

"Динамо": 31 Богуш, 3 Бетао, 17 Михалик, 6 Сабліч, 26 Несмачний, 7 Корреа, 30 Ель-Каддурі, 8 Алієв, 11 Єрьоменко, 25 Мілевський, 22 Кравець
Запасні: 1 Шовковський, 4 Гіоане, 14 Кравченко, 20 Гусєв, 36 Нінкович, 37 Юссуф, 10 Бангура
Тренер: Юрій Сьомін

1:0 Валентин Слюсар, 28
2:0 Жажа Коельйо, 56
2:1 Горан Сабліч, 68
3:1 Валентин Слюсар, 70
3:2 Андрій Березовчук, 76 - автогол

"ДИНАМО" ВИЙШЛО У ЧВЕРТЬФІНАЛ КУБКА УЄФА!!!

90+4 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК
90+2 хв: харків'яни кинулись на штурм воріт гостей
90 хв: арбітр компенсував 4 хвилини
89 хв: Гусєв вірвався в карний майданчик і пробив з 10 метрів. Мяч пролетів над поперечиною
86 хв: остання заміна у "Динамо". Артема Кравця замінив Аїла Юссуф
85 хв: Алієв наніс гарматний удар зі штрафного метрів з 35-ти, але м'яч просвистів поруч зі штангою
83 хв: заміна у складі господарів. Венанс Зезе вийшов засість Валяєва
80 хв: розіграли гості кутовий і захисники вибили м'яч
80 хв: Нінкович побачив, що Горяїнов вийшов з воріт і "парашютом" переправляв м'яч в ворота. Горяїнов перевів через поперечину
76 хв: ГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!

Нінкович прострілює з лівого флангу і коліном у власні ворота м'яч переправив Березовчук

70 хв: ГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!

Після подачі зі штрафного Слюсар з 5 метрів сильним ударом розстріляв Богуша. Голкіпер зреагував на удар, але м'яч таки зателів в ворота

68 хв: ГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ!!!

подає Алієв. Горяїнов не впевнено вийшов на прехоплення і Сабліч з кількох метрів відправив м'яч у пусті ворота

68 хв: Валяєв фолить на Мілевському на підступах до карного майданчика.
68 хв: друга заміна у "Динамо". Замість Андрія Несмачного вийшов Олег Гусєв
65 хв: Алієв подає кутовий. М'яч перелітає через карний майданчик і виходить в аут
64 хв: Мілевський виривався один на один, але Майдана в підкаті вибив м'яч
63 хв: тепер уже кутовий біля воріт гостей. Подача на дальню стійку, Богуш дотягується і вибиває м'яч в сторону
61 хв: кутовий біля воріт господарів. Подача і захисники винесли м'яч
60 хв: заміна у складі "Динамо". Замість Карлоса Корреа вийшов Мілош Нінкович

Тепер уже киянам треба бігти вперед і відкриватися

57 хв: заміна у складі господарів. Замість Марко Девіча вийшов Денис Олійник
56 хв: ГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!

Коельйо виконав удар лівою ногою і м'яч влетів у правий кут воріт - 2:0

56 хв: збили Коельйо па підступах до карного майданчика
52 хв: Каддурі відпасував з центральної зони на Алієва і той вистрілив у дальній кут, але м'яч просвистів поруч зі стійкою
50 хв: Девіч головою скинув м'яч на Коельйо, але бразилець з вигідної позиції послав м'яч вище цілі
46 хв: розпочався другий тайм

45+2 хв: ПЕРЕРВА
45+1 хв: кутовий біля воріт господарів дивідентів "Динамо" не приніс
45 хв: Кравець вистрілив з правого флангу з-за меж карного майданчику. Горяїнов парирував цей удар
40 хв: Михалик грубо сфолив на Коельйо в центрі поля. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Тарас Михалик
39 хв: Артем протягнув м'яч в центральній зоні, ввійшов в карний майданчик, і, находячись під жорстким пресингом декількох захисників, пробив поруч зі стійкою
37 хв: Єрьоменко класно опасовал в карний майданчик на Кравця і той гостро прострілив на дальню штангу, але Майдана в останній момент випередив Милевского
35 хв: Бетао у власному карному майданчику ледве не подарував м'яч Коельйо, але в останній момент зумів вибити круглого в поле
31 хв: Після подачі з кутового Горан Сабліч пробив головою, але послав м'яч поруч зі стійкою
30 хв: Алієв на силу пробив зі штрафного метрів з 30-ти, але Горяінов кулаками переправив м'яч на кутовий!
28 хв: ГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!
Валентин Слюсар відкриває рахунок в матчі і зрівнює рахунок у двобої

Вальтер Асеведо виконав чудову подачу зі штрафного з лівого флангу і Слюсар в падінні головою з центру карного майданчику переправив м'яч в дальній кут воріт Богуша!

27 хв:
Корреа з правого флангу подає на Кравця. Артем приймає м'яч і поки думає як бити, захисник виносить "круглого"
25 хв: Пожежа в карному майданчику гостей. Едмар коряво пробиває з 10 метрів. Девіч у падінні намагався переправити м'яч в ворота, однак форварду не вистачило кількох сантиметрів
24 хв: Коельйо проходить по лівому флангу і навішує. Замикати немає кому

З кожною хвилиною газон все більше перетворюється на регбійний

19 хв: Девіч міг виходити один на один, але ціною пошкодженя його зупинив Михалик
17 хв: Бордіян намагався завдати вирішального удару в атаці господарів, але проти нього досить жорстко зіграли захисники "Динамо" і травмували гравця. М'яч полетів за лінію поля. Арбітр показує - удар від воріт. Дивне рішення, оскільки якщо не кутовий, то пенальті - досить грубо грали захисники (!!!)
14 хв: Папа Гуйє в центрі поля грубо фолить на Мілевському. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Папа Гуйє
12 хв: кутовий біля воріт "Динамо". Подача на ближню стійку. Захисники вибили. Підібрав Бордіян и потужно пробив. Вище воріт
5 хв: Коельйо втікав від захисників, але Бетао у підкаті вибив м'яч

Незважаючи на дощ, на ОСК "Металіст" вільних місць немає

1 хв: господарі розпочали гру з шаленого тиску на ворота гостей. Нагадаю, що харків'янам необхідно забивати і не пропускати

Вітаю, шановні любителі футболу! Сайт ТСН.ua пропонує вашій увазі текстову трансляцію матчу Кубка УЄФА "Металіст" - "Динамо Київ".

Маркевич: треба ліквідувати перевагу "Динамо"

Каддурі: "Динамо" їде в Харків за перемогою

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / А.Р.
Спорт 19 березня, 2009, 21:00 3766 10