В центральному матчі 22-го туру Прем'єр-ліги "Металіст" переграв "Дніпро".

Арбітр: Ігор Іщенко (Київ)

"Металіст" - "Дніпро" - 3:2 (3:1)

"Металіст": Бажан, Ганцарчік, Гуйє, Майдана, Бордіян, Едмар, Валяєв, Асеведо (Семочко, 62), Девіч (Березовчук, 87), Олійник (Слюсар, 52), Коельо
"Дніпро": Боровик, Денисов, Русол, Алсідес, Лисицький, Холек, Назаренко, Ротань, Коноплянка (Кернозенко, 43), Бєлік (Ферейра, 55), Гоменюк

Голи: Девіч, 10 - 1:0, Белік, 24 - 1:1, Коельо, 29 - 2:1, Девіч, 44 - 3:1, Ротань, 64 - 3:2
Попередження: Коельо, 57, Гуйє, 67 - Бєлік, 41, Лисицький, 66
Вилучення: Боровик, 43 (фол останньої надії)

В останньому матчі двадцять другого туру футболісти "Металіста" приймали на своєму полі дніпропетровців.

Господарі поля добре розпочали зустріч і на 10-й хвилині футболісти "Металіста" вже вели в рахунку. Едмар на швидкості виконав передачу з правого флангу, Девіч чудово зіграв на другому поверсі і пробив в дальній кут воріт. Голкіпер "Дніпра" після пропущеного гола довго вичитував захисників, які залишили Марко неприкритим. Через п'ятнадцять хвилин дніпропетровці змогли зрівняти рахунок. Назаренко відправив м'яч у карний майданчик, Гоменюк скинув сферу далі на Ротаня, який у падінні через себе прострілив уздовж воротарської. У підсумку сфера потрапила до Бєліка, а Олексій не розгубився і з кількох метрів вразив ворота суперника.

Цей гол тільки розізлив господарів поля. На двадцять дев'ятій хвилині рахунок у матчі став 2:1. "Металіст" заробиd штрафний удар. Коельо спокійно підійшов до м'яча і пробив по воротах без розбігу. Вийшов точний удар, м'яч влетів точнісінько у лівий кут. Приблизно за три хвилини до кінця першого тайму гості залишилися в меншості. Бордіян підхопив м'яч на лінії карного майданчика, вискочив один на один з голкіпером, Боровику збив півзахисника. Арбітр призначив пенальті і вручив голкіперу "Дніпра" червону картку. Девіч холоднокровно реалізував одинадцятиметровий удар. Кернозенко, який вийшов на заміну, спробував вгадати, але не зміг цього зробити. До перерви рахунок більше не змінювався.

Друга половина матчу особливо від першого тайму не відрізнялася. Однак швидкості стали спадати, і помилок команди стали робити значно більше. Ближче до середини другого тайму дніпропетровці змогли скоротити відставання. Причому гол вийшов досить курйозним. Ротань виконав навісну передачу зі стандарту, сфера нікого не торкнулася і влетіла в дальній кут.

До кінця зустрічі футболісти змогли створити ще кілька моментів, але голів більше не було. Підсумок зустрічі - перемога "Металіста" з рахунком 3:2.

Хіддінк змушений вибирати між Росією і "Челсі"

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Євро-Футбол / А.Р.