"Металіст" і "Карпати" програли у другому турі Ліги Європи

"Металіст" і "Карпати" програють
Спорт 30 вересня, 2010, 22:12 1631 3

Харківський "Металіст" і львівські "Карпати" програли з однаковим рахунком 0:2 свої матчі другого туру Ліги Європи.

Львів'яни поступились французькому ПСЖ за рівної гри. Французи забили два швидких голи - двічі Андрія Трумака пробивали з дальніх дистанцій. У першому таймі львів'яни створили чотири класних моменти, але м'яч не йшов у ворота.

Другий тайм пройшов за територіальної переваги "Карпат", але футболісти ПСЖ надійно відіграли в обороні. А коли оборона ПСЖ не справлялась з атакою львів'ян, то карпатівці били повз ворота.

"Карпати" зазнали другої поразки, а ПСЖ з шістьма очками очолює групу J. У дортмундської "Боруссії" і "Севільї" по три очки. Іспанці сенсаційно перемогли німців на виїзді.

"Металіст" під проливним дощем програв ПСВ з рахунком 0:2. Голландці забили на 27-й та 30-й хвилинах. Причому на 27-й хвилині червону картку отримав захисник "Металіста" Крістіан Вільягра - аргентинець привіз пенальті і арбітр оцінив його порушення як фол останньої надії. Чесно кажучи, французький арбітр частенько свистів на користь ПСВ.

Погані погодні умови не дозволили харків'янам показати у другому таймі свою гру і як наслідок, перша поразка у груповому етапі Ліги Європи.

У іншому матчі групи "Сампдорія" з мінімальним рахунком перемогла "Дебрецен". Італійці і голладнці обійшли "Металіст" у турнірній таблиці.

ЛІГА ЄВРОПИ. Груповий турнір

2-й тур

Група J

Париж. "Парк-де-Пренс"
Головний арбітр: Маріо Страхоня; асистенти на лініях: Ігор Крмар, Сініша Премужай; судді за воротами: Ігор Приштовник, Дамір Батинич (всі - Хорватія)

ПСЖ - КАРПАТИ - 2:0

ПСЖ: 30. Едель, 3. Сахо, 5. Тьєне, 6. Камара, 26. Жайє, 10. Сессеньон, 19. Нене (9. Оаро, 76), 20. Шантом, 23. Клеман, 8. Люіндула, 11. Ердінг (14. Кежман, 69)

Запасні: 1. Купе, 13. Траоре, 22. Арман, 4. Макелеле, 24. Маконда

Карпати: 22. Тлумак, 44. Федецький, 70. Чечер, 7. Годвін, 9. Кожанов (36. Гудима, 71), 16. І. Худоб'як, 89. Авелар, 5. Тубіч, 10. Гурулі (17. Голодюк, 56), 11. Зеньов (18. Кополовець, 56), 79. Кузнєцов

Запасні: 1. Руденко, 4. Мілошевич, 19. Мартинюк, 30. Б. Баранець

1:0 Крістоф Жайє, 4
2:0 Нене, 20

Попередження: Стефан Сессеньон, 34; Шантом, 49; Самсон Годвін, 55; Гійом Оаро, 77; Матея Кежман, 79

Група I

Харків. ОСК "Металіст"
Головний арбітр: Тоні Шапрон; асистенти на лініях: Еммануель Буаденг'єн, Фреджі Аршай; судді за воротами: Олів'є Тюаль, Клеман Турпен (всі - Франція)

МЕТАЛІСТ - ПСВ - 0:2

Металіст: 81. Дішленкович, 2. Романчук, 3. Вільягра, 15. Фініньо, 22. Обрадович, 30. Папа Гуйє, 5. Шелаєв, 8. Едмар, 7. Валяєв (42. Кайта, 46), 77. Тайсон, 9. Воробей (11. Олійник, 31 (16. Поступаленко, 82))

Запасні: 20. Старцев, 37. Бордіян, 4. Березовчук, 17. Пшеничних

ПСВ: 1. Ісакссон, 2. Марсело, 14. Пітерс, 18. Боума (4. Родрігес Пінеда, 65), 8. Енгелаар, 13. Хатчінсон А., 20. Афеллай (28. Баккал, 83), 6. Берг, 7. Тойвонен, 9. Ленс, 22. Джуджак (11. Амрабат, 75)

Запасні: 31. Рамос, 5. Вукович, 15. Вуйтенс, 10. Куверманс

0:1 Балаш Джуджак, 27
0:2 Маркус Берг, 30

Попередження: Тайсон, 47; Боума, 41; Марсело, 78