"Металіст" і "Ворскла" не вийшли в фінал Кубка України

"Металіст" і "Ворскла" зіграють додаткову гру© ФК "Металіст"
Спорт 23 квітня, 2009, 08:48 1928 1
"Металіст" і "Ворскла" не визначили переможця у півфінальному матчі Кубка України. Переможець дуелі визначиться в Полтаві.

КУБОК УКРАЇНИ. 1/2 фіналу

Харків. ОСК "Металіст"
Арбітр: Олег Деревінський (Київ)

"Металіст" - "Ворскла" - 0:0 (0:0)

"Металіст": Бажан, Ганцарчік (Олійник, 46), Гуйє, Обрадовіч, Майдана, Асеведо (Бордіян, 74), Слюсар, Едмар, Валяєв (Зезе, 79), Девіч, Коельо

"Ворскла":
Долганський, Даллку (Чичиков, 88), Краснопьоров, Ярмаш, Чеснаков, Деспотовскі, Маркоскі, Кулаков, Медведєв, Главіна, Янузі (Ярошенко, 90)

У Харкові вирішувалася доля одного з фіналістів Кубка України.

Стадіон був забитий під зав'язку: не дивлячись на робочий день, зустріч викликала величезний інтерес серед уболівальників.

Початок матчу за господарями, які зробили спробу провести кілька цікавих атак, однак не вийшло. Гості поступово перенесли гру в середину поля, де, по суті, і проходив весь перший тайм.

Перший момент, який важко назвати гольовим, вдалося створити після півгодини зустрічі. Коельо підхопив м'яч на правому фланзі, а потім пробив з гострого кута по воротах. М'яч пролетів поруч з дальньою штангою.

Команди приділяли більше уваги обороні, адже один гол у цьому матчі міг вирішити багато чого, якщо не все.

У другому таймі малюнок матчу не змінився. Футболісти продовжували вести в'язку боротьбу в центрі поля, але порушень правил практично не було: зустріч пройшла без жовтих карток.

Першим по-справжньому небезпечним моментом відзначився Олійник, який пробив по воротах після подачі кутового, але за гостей зіграла стійка воріт. Не минуло й хвилини, як Коельо перевірив на міцність голкіпера, пробивши з-за меж штрафного майданчика. Долганський витягнув м'яч з-під поперечини.

Після такого пожвавлення гра знову заспокоїлася, і до фінального свистка жодній з команд не вдалося створити небезпечний момент біля воріт суперника.

У підсумку, матч так і завершився з рахунком 0:0, при цьому і якість гри явно не порадувала тих, хто прийшов на стадіон.

Тепер команди вирушать до Полтави, де і дізнаємося фіналіста Кубка України. Нічийного результату бути вже не може.

"Шахтар" дає 7 мільйонів за одного з лідерів "Динамо"

Збірна України виступить на чемпіонаті світу серед "бомжів"

Протистояння "Шахтаря" і ФФУ не завершилось

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Євро-Футбол / А.Р.
  • 1 1 23 квітня, 09:40 Згоден 0 Не згоден 0 Самый необычный конкурс!! телеканал Евроспрорт на кануне нового Года провёл конкурс среди футболистов Лондонского Арсенала, задание заключалось в том чтобы футболист попал с центра поля в перекладину. Приз составлял 250 500 $!!! Посмотрите что получилось=) charley2009*livejournal*com/ Вместо звёздочки "." відповісти цитувати Дякуємоспам