"Металіст" нарешті переміг у Харкові

"Металіст" переміг на рідній арені© metalist.ua
Спорт 12 вересня, 2010, 23:30 1657
"Металіст" лише з четвертої спроби здобув першу домашню перемогу у нинішньому сезоні.

Дев'ятий тур чемпіонату України завершився матчем у Харкові, де "Металіст" лише з четвертої спроби здобув першу домашню перемогу у нинішньому сезоні.

Підопічні Мирона Маркевича розгромили луганську "Зорю" з рахунком 3:0. Харків'яни володіли перевагою протягом усієї гри і здобули заслужену перемогу.

На 40-й хвилині рахунок відкрив Сергій Валяєв. Півзахисник обіграв всю оборону суперника і пробив з 10-ти метрів у ближній кут.

Через дві хвилини Маркевич замінив Антонова на Воробея і легендарний нападник забив на другій хвилині свого перебування на полі. Валяєв віддав передачу на Фініньо, той на Тайсона, бразилець прискорився і викотив м'яч вільному Романчуку, який класно прострелив на Воробея і 2:0.

На 74-й хвилині гості отримали шанс врятувати гру, але Максим Білий не реалізував пенальті.

А крапку в матчі поставили господарі. Едмар віддав передачу на Хав'єра, який технічно пробив повз голкіпера.

3:0 - перша домашня перемога харків'ян у поточному сезоні. Нагадаємо, що попередні три домашніх матчі "Металіст" програв.

Вже у четвер, 16 вересня, "Металіст" стартує у груповому раунді Ліги Європи. Харків'яни починають на виїзді з угорським "Відеотоном".