"Металіст" перед "Шахтарем" розім'явся на "залізничниках"

Денис Олійник відзначився трьома голами© ФК "Металіст"
Спорт 21 квітня, 2011, 18:28 1472
Футболісти "Металіста" провели контрольний матч проти "Локомотива" з Куп'янська. Гра завершилась з рахунком 5:0.

Напередодні матчу 26-го туру Прем'єр-ліги з "Шахтарем" футболісти "Металіста" провели контрольний матч проти "Локомотива" з Куп'янська.

Поєдинок став бенефісом Дениса Олійника, який оформив хет-трик за десять хвилин. По одному м'ячу забили Клейтон Хав'єр і Андрій Воробей.

Відзначимо, що у першому таймі Мирон Маркевич випустив основний склад, в якому, правда, не знайшлося місця аргентинцю Вільягрі, який пропустить матч з "гірниками" через перебір жовтих карток. Місце правого захисника зайняв Обрадович, а в центрі оборони разом з Папа Гуйє вийшов Березовчук.

Відновилися після ушкоджень, отриманих у матчі з "Арсеналом", Романчук і Тайсон. Останнього Маркевич випустив на півгодини в кінці гри.

Рішення про те, чи зможе бразилець зіграти з "Шахтарем" наставник "Металіста" прийме за день до матчу.

Нагадаємо, що матч "Шахтар" - "Металіст" відбудеться у суботу, 23 квітня.

Контрольний матч

"Металіст" - "Локомотив" Куп'янськ - 5:0

Металіст:

1-й тайм: Дішленкович, Романчук, Папа Гуйє, Березовчук, Обрадович, Едмар, Шелаєв, Валяєв, Хав'єр, Олійник, Девіч
2-й тайм: Старцев, Загінайлов, Литвяк, Войтенко (Тайсон, 61), Вільягра, Шарпар, Ткачов, Чонка, Барілко, Буднік, А. Воробей

1:0 Клейтон Хав'єр, 8
2:0 Денис Олійник, 29
3:0 Денис Олійник, 34
4:0 Денис Олійник, 39
5:0 Андрій Воробей, 48

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / Спорт-Експрес в Україні / А.Р.