"Металіст" переміг "Карпати" на "Україні" (відео)

"Металіст" переміг у Львові© metalist.ua
Спорт 3 жовтня, 2010, 19:23 2379
"Металіст" піднявся на четверту сходинку в турнірній таблиці, обійшовши "Карпати" на два пункти.

У одному з центральних матчів 12-го туру Прем'єр-ліги харківський "Металіст" з мінімальним рахунком 1:0 переміг "Карпати" у Львові. Переможний м'яч у ворота Віталія Руденка забив нападник Денис Олійник, якого останнім часом критикував Мирон Маркевич.

Перший тайм між єврокубковими бійцями пройшов мляво. Команди грали фактично без воріт.

Гра стала цікавішою у середині другого тайму, коли гості відкрили рахунок. Тайсон прорвався по лівому флангу і м'яко навісив у воротарський майданчик. М'яч опинився у Олійника, а той відправив сферу у сітку.

"Карпати" в останні хвилини притиснули суперника до його воріт. Найреальніший момент мав Федецький, удар якого прийняла на себе стійка воріт. Та у компенсований час "Металіст" гальмував гру за рахунок попереджень.

Зазначимо, що у цій грі двоє гравців "Карпат" отримали травми. У середині першого тайму невдало оступився Годвін. У другому таймі ушкодження отримав і Кожанов. Відтак перед Олегом Кононовим постають дуже серйозні проблеми зі складом.

Додамо, що "Металіст" піднявся на четверту сходинку в турнірній таблиці, обійшовши на два пункти "Карпати".