"Металіст" поступається "Байєру" у Харкові

Дердійок відкриває рахунок© uefa.com
Спорт 17 лютого, 2011, 18:58 1448
"Металіст" поступається німецькому "Байєру" після першого тайму у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європі.

У Харкові завершено перший тайм матчу 1/16 фіналу Ліги Європи між "Металістом" і німецьким "Байєром".

Після 45-ти хвилин харків'яни поступаються з рахунком 0:1. На 23-й хвилині вагон помилок у обороні харків'ян призвели до того, що Баліч, отримавши передачу на лівому фланзі, оцінив ситуацію і прострілив на лінію воротарського майданчика. Дердійок вискочив з-за спин захисників і в дотик переправив м'яча у сітку.

Найреальніший шанс зрівняти рахунок харків'яни мали на 35-й хвилині.  Тайсон по лівому флангу втік від Види, увірвався в штрафний і пробив з майже нульового кута у ближній верхній кут воріт. Стійка рятує німців. Добивати у пусті ворота могли двоє гравців у жовтій формі, але завадили один одному.

Загалом, харків'яни провели тайм досить непогано, провівши чимало небезпечних атак. В той же час, оборона іноді припускається грубих ляпів.

Відзначимо, що раніше "Металіст" одного разу грав проти німців - нічия з "Гертою". "Байєр" зіграв шість матчів проти українських команд - три перемоги, нічия і дві поразки.

Ліга Європи. 1/16 фіналу

Перший матч

МЕТАЛІСТ (Харків, Україна) - БАЙЄР-04 (Леверкузен, Німеччина) - 0:1 * після першого тайму

Харків. ОСК "Металіст"

Головний арбітр: Серж Гюм'єнні; Асистенти: Марк Сімонс, Данні Гуенс; Додаткові арбітри: Люк Ваутерс, Пітер Вервекен (всі - Бельгія)

Металіст: Дішленкович, Фініньо, Пшеничних (Березовчук, 15), Обрадович, Вільягра, Валяєв, Хав'єр, Бланко, Олійник, Тайсон, Крістальдо

Байєр: Адлер, Кадлець, Райнарц, Фрідріх, Віда, Бендер, Сем, Баліч, Аугусто, Відал, Дердійок

0:1 Ерен Дердійок, 23

Попередження: Мілан Обрадович, 23; Мануель Фрідріх, 29; Сідні Сем, 45