"Металіст" програв "Ворсклі" у центральному матчі 5-го туру

"Металіст" - "Ворскла" - 2:3© metalist.ua
Спорт 7 серпня, 2010, 23:20 2606 4
Полтавська "Ворскла" перемогла "Металіст" у центральному матчі 5-го туру Прем'єр-ліги.

У центральному матчі 5-го туру Прем'єр-ліги в Харкові зустрічались четверта і п'ята команди чемпіонату "Ворскла" і "Металіст". І матч видався на диво.

Гості відкрили рахунок на 19-й хвилині. Маркоскі з флангу перевів м'яч в центр на Краснопьорова, той втік від Фініньо, обігрався з тим же Маркоскі, вийшов один на один і точно пробив повз Старцева.

Харків'яни відігрались наприкінці першого тайму. На 41-й хвилині гол після розіграшу кутового забив Андрій Воробей, який з'явився на полі лише на 39-й хвилині.

На 51-й хвилині господарі заробили пенальті - Громов збив Девіча. Сам же постраждалий реалізував пенальті.

Не пройшло й трьох хвилин, як рахунок знову був рівним. Після подачі з кутового захисники "Металіста" загубили на дальній штанзі Селіна і той з 10-ти метрів класно пробив у дальній кут воріт. Цікаво, що Селін належить "Металісту", а за "Ворсклу" грає на правах оренди.

На 62-й хвилині господарі повинні були знову виходити вперед, але після класного удару головою Хав'єра за "Ворсклу" зіграла стійка воріт.

А на 75-й хвилині господарі "привезли" гол у власні ворота. Старцев відбив простріл Громова з правого флангу перед собою, Вільягра встиг до м'яча першим і вирішив віддати пас Обрадовичу. Від серба м'яч відскочив до Маркоскі і Йован точним ударом відправив "круглого" у ворота ... 2:3.

За час, що залишився, харків'яни не створили жодного небезпечного моменту біля воріт Долганського.

"Ворскла" набрала десять очок. А "Металіст" залишився з сімома балами.

Прем'єр-ліга. 5 тур

Харків. Стадіон "Металіст"
Арбітр: Ігор Іщенко (Київ)

Металіст: Старцев, Романчук, Папа Гуйє, Обрадович, Вільягра, Шелаєв (Воробей, 41), Едмар (Бордіян, 84), Фініньо, Хав'єр, Олійник (Валяєв, 76), Девіч

Ворскла: Долганський, Даллку, Краснопьоров (Оніка, 82), Маркоскі, Кулаков, Сачко (Безус, 73), Громов, Медведєв, Селін, Ярмаш (Єсін, 65), Чеснаков

0:1 Олег Краснопьоров, 19
1:1 Андрій Воробей, 41
2:1 Марко Девіч, 52 - пенальті
2:2 Євген Селін, 55
2:3 Йован Маркоскі, 75

Попередження: Едмар, 44; Обрадович 45; Даллку, 53

5-й тур Прем'єр-ліги. Харків, стадіон "Металіст". Початок зустрічі о 20-00. Арбітр - Ігор Іщенко (Київ).

"Металіст": Старцев, Романчук, Папа Гуйє, Обрадович, Вілягра, Шелаєв (Воробей 41), Едмар (Бордіян 84), Фініньо, Хав'єр, Олійник (Валяєв 76), Девіч

Запас: Жданков, Пшеничних, Барилко, Березовчук

"Ворскла": Долганський, Даллку, Краснопьоров (Оникій 82), Маркоскі, Кулаков, Сачко (Безус 73), Громов, Медведєв, Селін, Ярмаш (Єсін 65), Чеснаков

Запас: Величко, Вовкодав, Чичиков, Тимченко

Голи: Воробей 41, Девіч 52, з пен - Краснопьоров 19, Селін 55, Маркоскі 75

Попередження: Едмар 44, Обрадович 45 - 53 Даллку

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / Адріан Радченко