"Металіст" - ПСВ - 0:2. Голландці перемогли у Харкові

"Металіст" - ПСВ - 0:0© sport.segodnya.ua
Спорт 30 вересня, 2010, 22:07 5042 1
"Металіст" поступився голландському ПСВ у другому турі Ліги Європи.

У Харкові завершено матч другого туру групового етапу Ліги Європи "Металіст" - ПСВ.

ЛІГА ЄВРОПИ. Груповий турнір

Група I. 2-й тур

Харків. ОСК "Металіст"
Головний арбітр: Тоні Шапрон; асистенти на лініях: Еммануель Буаденг'єн, Фреджі Аршай; судді за воротами: Олів'є Тюаль, Клеман Турпен (всі - Франція)

МЕТАЛІСТ - ПСВ - 0:2

Металіст: 81. Дішленкович, 2. Романчук, 3. Вільягра, 15. Фініньо, 22. Обрадович, 30. Папа Гуйє, 5. Шелаєв, 8. Едмар, 7. Валяєв (42. Кайта, 46), 77. Тайсон, 9. Воробей (11. Олійник, 31 (16. Поступаленко, 82))

Запасні: 20. Старцев, 37. Бордіян, 4. Березовчук, 17. Пшеничних

ПСВ: 1. Ісакссон, 2. Марсело, 14. Пітерс, 18. Боума (4. Родрігес Пінеда, 65), 8. Енгелаар, 13. Хатчінсон А., 20. Афеллай (28. Баккал, 83), 6. Берг, 7. Тойвонен, 9. Ленс, 22. Джуджак (11. Амрабат, 75)

Запасні: 31. Рамос, 5. Вукович, 15. Вуйтенс, 10. Куверманс

0:1 Балаш Джуджак, 27
0:2 Маркус Берг, 30

Попередження: Тайсон, 47; Боума, 41; Марсело, 78

90+3 хв: Металіст програє і опускається на третє місце в турнірній таблиці. У третьому і четвертому турах харків'яни грають з "Сампдорією".

75 хв: харків'янам не вдається створити небезпечних моментів біля воріт суперника

60 хв: Фініньо з 35-ти метрів направив м'яч у дев'ятку, але Ісакссон відбив на кутовий

45+1 хв: перерва. "Металісту" дуже важко комбінувати на воді. А ПСВ, отримавши фору у два м'ячі, може спокійно грати другим номером.

41 хв: Боума сбив Едмара і отримав "гірчичник"

37 хв: Хатчінсон відверто збив Тайсона у карному майданчику, але арбітр дає попередження бразильцю

31 хв: Маркевич міняє Воробея на Олійника

30 хв: "Металіст" пропускає другий м'яч. Берг вискочив один на один і перекинув Дішленковича. Обрадовіч намагався дістати м'яч, але в'їхав разом з ним у ворота - 0:2

27 хв: пенальті виконує Балаш Джуджак. Удар у лівий кут і ПСВ попереду.

26 хв: Вільягра завалив Тойвонена у карному майданчику. Шопрон призначив справедливий пенальті, але вилучив Вільягру (!!!!) За що????

20 хв: команди грають під дощем. Невелика територіальна перевага у харків'ян

Як "Рубін" ледь "Барселону" не обіграв (відео)