"Металіст" розгромив команду другої ліги

"Металіст" розгромив команду другої ліги© metalist.ua
Спорт 21 липня, 2011, 13:32 1081 1
В рамках підготовки до чемпіонату України "Металіст" провів спаринг з ФК "Кремінь". Зустріч завершилась з рахунком 3:0.

Напередодні виїзного матчу 3-го туру чемпіонату України проти "Таврії", харківський "Металіст" провів розминку з командою другої ліги ФК "Кремінь". Харків'яни впевнено перемогли з рахунком 3:0.

Гра очікувано пройшла під диктовку господарів. На 15-й хвилині Марко Девіч отримав пас від Сергія Валяєва, вийшов один на один з голкіпером і легко переграв його.

Наступним розписався у воротах суперника Джонатан Крістальдо, який метрів з 28-ми чудово пробив у верхній кут воріт після передачі Едмара. Згодом бразилець мав нагоду збільшити рахунок, однак змарнував її.

У другому таймі на поле вийшов новачок "Металіста" аргентинський захисник Марко Торсільєрі. А інший новобранець харків'ян Дмитро Єременко забив третій м'яч у ворота гостей. М'яч після його удару зачепив захисника "Кременя" і влетів у ворота.

До того ж, у другому таймі на полі з'явився потенційний новачок "Металіста" - сербський півзахисник Філіп Кнежевич.

Товариський матч

МЕТАЛІСТ Харків - КРЕМІНЬ Кременчук - 3:0

Металіст: Перший тайм: Дишленкович - Фініньо, Обрадович, Папа Гуйє, Віл'ягра, Валяєв, Торрес, Едмар, Хав'єр, Крістальдо, Девіч

Другий тайм: Старцев - Романчук, Березовчук, Торсіглєрі, Штетіна, Шелаєв, Єременко, Ткачов, Кнежевич, Будник, Воробей

1:0 Марко Девіч, 15
2:0 Хонатан Крістальдо, 22
3:0 Дмитро Єременко, 77

Президент "Зорі": наші арбітри працюють бездарно (відео)

Ярославський пояснив, чому продав Олійника "Дніпру"