"Металіст" розгромив "Славію"

Спорт 5 лютого, 2009, 08:23 1184
Матчем зі "Славією" "Металіст" закінчив свій другий тренувальний збір і тепер повернеться до Харкова.

Харківський "Металіст" провів останню контрольну зустріч на учбово-тренувальному зборі в ОАT. Суперником команди стала празька "Славія", 15-разовий чемпіон Чехії.

Як повідомляє прес-служба "Металіста", перший м'яч харків'яни забили на 13-й хвилині. Северин Ганцарчик подав з флангу, і Марко Девич, випередивши захисника, головою підрізав м'яч у дальню дев'ятку – 1:0.

Пропустивши гол, чехи активізувалися і стали трохи більше володіти м'ячем. Але не настільки, щоб перехопити ініціативу. Наприкінці тайму харків'яни збільшили свою перевагу у рахунку. Спочатку в контратаці на 37-й хвилині Девич на правому фланзі обіграв опонента і відпасував у центр на Джексона. Жажа з 8 метрів пробив правою ногою, і рахунок став 2:0. А через пару хвилин новачок команди Вальтер Асеведо метрів з 23 довів рахунок до розгромного – 3:0.

"Металіст" (1-й тайм): Горяїнов - Майдана, Обрадович, Папа Гуйє, Ганцарчик, Валяєв, Асеведо, Едмар, Джексон, Девич, Олійник.

"Металіст" (2-й тайм):
Горяїнов - Майдана (Барілко, 82), Обрадович, Березовчук, Конюшенко, Слюсар, Асеведо (Поступаленко, 70), Бордіян, Валяєв (Селін, 64), Рикун, Зезе.

У попередньому товариському матчі в ОАЕ "Металіст" програв пітерському "Зеніту" з рахунком 1:3.

"Металіст" програв узбецькому "Буньодкору"
Михайличенко летить в Емірати дивитись ігри "Металіста"