"Металіст" розгромив "Волинь" у Луцьку

Лучани поступилися у рівній грі
Спорт 29 липня, 2011, 21:30 2557 2
"Металіст" у важкому двобої здолав луцьку "Волинь". Відзначилися Хосе Соса, Джонатан Крістальдо і Клейтон Хав'єр.

Луцька "Волинь" з рахунком 0:3 поступилася харківському "Металісту" у четвертому турі чемпіонату України.

Перший тайм пройшов у цікавій боротьби. Було створено багато моментів біля воріт як Віталія Неділька, так і Максима Старцева.

В одній з атак волиняни забили чистий м'яч, але арбітр угледів порушення правил у Євгена Павлова, не зарахувавши взяття воріт.

Команди вже готувалися до перерви, як на останній хвилині першого тайму рахунок відкрив новачок "Металіста" Хосе Соса. Волиняни втратити м'яч у атаці, а Хав'єр закинув сферу на хід Сосі. Аргентинець випередив захисника і пробив повз Віталія Неділька, що вибіг на перехоплення - 0:1.

Гості подвоїли перевагу на 66-й хвилині. Марко Девіч після розіграшу кутового пробивав метрів з 11-ти. Неділько врятував свою команду, але Крістальдо добив сферу у порожній кут воріт.

А на 78-й хвилині Хав'єр протягнув м'яч по центру, віддав наліво на Девіча. Українець пасом в дотик повернув м'яч в центр штрафного майданчика, а бразилець випередив захисника, поціливши у ближній кут воріт.

Відзначу, що матч, попри розгромний рахунок, вийшов по-справжньому бойовим. Команди завдали на двох 34 удари - 16 разів пробивали лучани і 18 завдали харків'яни. Щоправда у площину воріт лучани влучали лише тричі, в той час як у харків'ян шість таких ударів.

У наступному турі "Волинь" їде у Маріуполь, а "Металіст" прийматиме "Олександрію".