"Металіст" сенсаційно втратив очки в Криму

Бронзовий призер минулого сезону за 40-градусної спеки не зміг обіграти дебютанта прем'єр-ліги ПФК "Севастополь".

Бронзовий призер минулого сезону харківський "Металіст" на виїзді в Сімферополі сенсаційно не зміг перемогти дебютанта прем'єр-ліги - ПФК "Севастополь". Матч 2-го туру Чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги, що проходив за спеки в понад 40 градусів, завершився внічию 0:0.

Гра у Сімферополі, незважаючи на відсутність голів, вийшла досить динамічною. Спочатку ініціативою в грі володів "Металіст". Вже на 5-й хвилині матчу харків'янин Денис Олійник пробив у сантиметрах від штанги. Після цього кілька м'ячів відбив голкіпер кримчан Сокоренко.

Майже весь матч проходив за великої переваги гостей, і воротар Сокоренко став головним героєм матчу. Утім, за 5 хвилин до завершення матчу "Севастополь" ледь не вирвав перемогу - Олександр Горяїнов парирував небезпечний удар Жабокрицького.

Статистика матчу

ПФК "Севастополь": Сокоренко, Шевелюхін, Бредун, Кива (Плешаков, 53), Жабокрицький, Поліщук (Салхі, 56), Шевчук (Нудний, 69), Степанов, Ференчак, Піскун, Зборовський.

"Металіст": Горяїнов, Обрадович, Березовчук, Романчук, Вилягра, Валяєв, Олійник (Бордіян, 66), Воробей (Девіч, 64), Фініньо (Давидов, 88), Едмар, Джексон Коельо.

Удари (в отвір воріт):

6 (3) - 14 (6).

Кутові: 6 - 5.

Офсайди: 0 - 2.

Глядачів: 5500.

В іншому матчі 2-го туру Чемпіонату України в суботу, 17 липня, маріупольський "Іллічівець" із рахунком 3:1 переміг на виїзді полтавську "Ворсклу".