Металіст - Трабзонспор - 1:2. ПапаНдопулос на останній секунді

22:05 Металіст - Трабзонспор / Фото: prosport.tsn.ua

Онлайн-коментар матчу першого туру Ліги Європи між харківським "Металістом" і турецьким "Трабзонспором".

СТАТИСТИКУ МАТЧУ МЕТАЛІСТ - ТРАБЗОНСПОР ДИВІТЬСЯ ТУТ

0:05   у другому турі харків'яни поїдуть у Локерен, а "Трабзонспор" прийматиме "Легію", яка перемогла бельгійців з рахунком 1:0

Металіст - Трабзонспор - 1:2. Відео голу Пападопулоса

0:04   "Металіст" був ближчим до перемоги, але не завоював навіть очка!
90+4'   ось вам і кінцівка. Штрафний гостей. Констан виконав подачу, Ятабаре з лінії штрафного головою скинув м'яч вглиб штрафного, а Пападопулос з кількох метрів розстріляв Горяїнова і тут же звучить фінальний свисток!!!
90+3'   остання заміна: Хав'єр - Кулаков
90+1'   прорив Ребенка зліва і простріл. Захисник вибив м'яч
90+1'   після подачі корнера здалеку бив Кобін. Киврак ловить
89'   навіс справа і Вільягра, опинившись на позиції центрфорварда, пробив в руки голкіперу
88'    Ο Василь Кобін - зіграв грубо проти Йилмаза
85'   зі штрафного Хав'єр навісив на голову Торсільєрі, а той не влучив у ворота
82'   і остання заміна у турків: Юсуф Эрдоган замість Уоріса
82'   друга заміна у Харкова: Жажу міняє Ребенок
82'   Жажа Коельо блискучим пасом вивів Гоменюка сам на сам, але той і не пробив і пас не віддав
80'   перша заміна у харків'ян: Радченко - Болбат
79'    Ο Авраам Пападопулос - за сукупність фолів
78'   нестримний Ятабаре знову б'є здалеку - це не удар для Горяїнова
74'   збили Жажу турки на своїй половині поля. Сам постраждалий зі штрафного подавав у володіння Киврака. Захисники вибили м'яч
71'   друга заміна у турків: Екіджи міняє Саліха Дурсуна
71'    Ο Клемен Констант - сфолив Пападопулос, а за гострий язик жовту отримав автор голу у наші ворота
70'   відкрита пішла гра. Домінують харків'яни
69'   ухх! цілився Клейтон у ближній кут, але не влучив
68'   збили Жажу перед штрафним. Буде небезпечний стандарт
64'   кутовий виконав Жажа. Захисники виграли повітря
61'   прекрасну атаку провели харків'яни. Хав'єр віддав на правий фланг на Вільягру, той навісив. Болбат виграв повітря у одного захисника і скинув на Гоменюка, який у боротьбі з височенним суперником головою поцілив під поперечину! МОЛОДЦІ!!!

Металіст - Трабзонспор - 1:1. Відео голу Гоменюка

61'    ГОООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ - Гоменюк
58'   і тут же Ятабаре опинився на вістрі. Пробив з-під захисника в руки Горяїнову
58'   міняє Халілходжич інертного Оскара Кардосо на молодого малійця Ятабаре
55'   турки у другому таймі поки що "сплять"
54'   не вистачило Гоменюку якихось сантиметрів, щоб переправити м'яч у ворота після прострільної передачі Вільягри справа
49'   зі штрафного справа Жажа подав за ворота
46'   здалеку вистрілив Жажа - холостий
46'   без замін
23:10   повертаємося на "Арену-Львів"!
45+1'   перерва - відпочинемо 15 хвилин
45+1'   подача справа - Кобін головою пробив вище
40'   корнер харків'яни розіграли невдало
40'   Жажа у штрафному виграв боротьбу у двох захисників і відкотив під удар Хав'єру. Той пробив у дотик - Кивлак, витягнувшись в струнку, перевів м'яч на кутовий
38'   а тепер Вільягра пробив з-за меж штрафного. Киврак м'яч піймав
37'    Болбат прекрасним пасом виводив Кобіна сам на сам, але Василь як слід не дістав м'яч
35'    Вільягра зіткнувся з Уорісом. Обидва тримаються за голови
34'   зі штрафного Жажа не зміг пробити "стінку"
33'   затяжна атака харків'ян закінчилася фолом протип Жажі. Ось шанс для бразильця

Металіст - Трабзонспор - 0:1. Відео голу Констана

25'   кутовий біля воріт Металіста. Подача Йилмаза і Констант, якого забули захисники, легким кивком голови відкрив рахунок - 0:1
21'   захисник гостей грає рукою у власному штрафному, але суддя і його помічники осліпли
19'   здалеку против Хав'єр. Але неточно
12'   холоднокровність Красноперова врятувала харків'ян від неприємностей
9'   а харків'яни не змогли організувати контратаку
9'   кутовий розіграли гості. Без удару
5'   стартові хвилини проходять в боротьбі за ініціативу. Більше м'яч тримають харків'яни
22:05   починаємо!!!
22:02   слухаємо гімн Ліги Європи
21:45   до вашої уваги стартові склади:
МЕТАЛІСТ: 29. Горяїнов, 3. Вільягра, 77. Кобін, 6. Торсільєрі, 30. Папа Гуйє, 17. Пшеничних, 32. Красноперов, 10. Хав'єр, 7. Болбат, 14. Гоменюк, 50. Жажа
ТРАБЗОНСПОР: 1. Киврак, 21. Белькалем, 30. Пападопулос, 61. Явру, 6. Меджані, 77. Нізам, 9. Сефа Йилмаз, 38. Дурсун, 11. Констант, 28. Уоріс, 7. Кардосо
16:16   "Чорноморські шторми" зіграли шість матчів з українськими командами - 2 перемоги, нічия і 3 поразки
16:16   в трьох матчах з турецькими клубами харків'яни двічі виграли і один раз програли
16:16   "Металіст" і "Трабзонспор" раніше не зустрічалися
16:16   харківський "Металіст" у першому турі Ліги Європи грає з турецьким "Трабзонспором". Матч розпочнеться о 22:05
16:16   у четвер, 18 вересня, Проспорт розпочинає серію онлайн-трансляції матчів Ліги Європи
16:16   вітаємо у онлайн-центрі ТСН.ua