"Металіст" вдесятьох переміг "Шахтар" у Донецьку

Вільягра відкрив рахунок у матчі© shakhtar.com
Спорт 23 жовтня, 2011, 17:56 6702 19
Вільягра і Торсільєрі принесли "Металісту" неймовірну перемогу над "Шахтарем".

Харківський "Металіст" вдесятьох розібрався з донецьким "Шахтарем" у центральному матчі 14-го туру чемпіонату України. Поєдинок на "Донбас-Арені" завершився з рахунком - 2:1 на користь харків'ян.

Перший гол харків'яни забили у компенсований час першого тайму: Тайсон з правого флангу класно навісив на Вільягру, який головою розстріляв ворота Рибки.

Справжні пристрасті розгорілися по перерві. Спочатку підопічним Мирона Маркевича вдалося збільшити рахунок. Після подачі з кутового, Торсільєрі виграв верхову боротьбу у Ракицького, відправивши м'яч у ворота.

Однак не довго довелося радіти вболівальникам "Металіста". Шість хвилин потому "гірники" організували класну комбінацію КостаАдріаноМхітарян, після якої Генріх увірвався у штрафний майданчик і пробив низом повз Дішленковича.

Через мить команда Мірчі Луческу могла зрівняти рахунок, але після удару Кости з 10-ти метрів, Дішленкович неймовірним сейвом урятував харків'ян.

"Металіст" міг довести рахунок до розгромного, однак Хав'єр потужно пробив з 27-и метрів поруч зі стійкою.

Хорошу нагоду вирвати нічию у цьому протистоянні подарував "гірникам" Папа Гуйє, який за балачки отримав другий "гірчичник" від Сергія Бойка і був вимушений залишити свою команду у меншості.

"Шахтар" одразу ж почав використовувати наданий йому шанс, але удари Кости, Шевчука і Мхітаряна не дійшли до цілі.

Красиву крапку у цій битві міг поставити Крістальдо, але йому не вдалося замкнути передачу Соси з 11-ти метрів.

Таким чином, "Металіст" принаймні на кілька годин піднявся на першу сходинку турнірної таблиці. Посунути харків'ян може київське "Динамо", яке вдома прийматиме луганську "Зорю".