"Металіст" здобув першу перемогу в чемпіонаті

"Металіст" - "Зоря" - 3:2© ФК "Металіст"
Спорт 16 липня, 2011, 18:21 2005
"Металіст" здобув першу перемогу в Прем'єр-лізі, обігравши удома "Зорю" з рахунком 3:2.

Харківський "Металіст" не без проблем обіграв луганську "Зорю" у матчі другого туру чемпіонату України.

По-перше, на грі позначилася спека, яка повернулася до України. По-друге, луганчани дали справжній бій бронзовому призеру чемпіонату.

Харків’яни активно почали поєдинок, відкривши рахунок на третій хвилині. Хав'єр подав кутовий з лівого флангу на ближню стійку, де невисокий Едмар підрізав м'яч у ближню стійку. У цьому голі винен захисник "Зорі", який закривав ближній кут.

Господарі мали ще кілька гострих моментів біля воріт суперника. Так Крістальдо з кількох метрів пробив у стійку, а Хав'єр ударом з середньої дистанції не влучив у ворота.

Перша ж небезпечна атака гостей завершилась голом. Воротар харків’ян Дішленкович збив у штрафному майданчику Джабу Ліпартію, і арбітр вказав на 11-метровий. Пробивати взявся Франк Мадоу. Удар вийшов не зовсім переконливим, воротар вгадав напрямок польоту м’яча, але той по-зрадницьки пролетів під рукою голкіпера.

Через кілька хвилин той же Ліпартія знову був збитий у штрафному майданчику "Металіста". Цього разу грузина завалив новачок харків'ян Торрес. Однак арбітр з якогось дива показав Ліпартії жовту картку за симуляцію.

В цей момент керманич "Зорі" Анатолій Чанцев почав емоційно протестувати проти такого рішення арбітра, за що був вилучений на трибуни.

У другій половині гри почалася боротьба не на життя, а на смерть. Спочатку "Металіст" знову вийшов вперед. Марко Девіч після подачі зі штрафного класним ударом головою відправив м’яч в нижній кут воріт.

Трішки згодом Мадоу в центрі виграв боротьбу за м'яч, віддав на Хомченовського. Той зробив невелику паузу і віддав пас у центр штрафного майданчика на Ліпартію. Захисники харків’ян залишили грузина без опіки, і він покарав "Металіст" влучним ударом.

Однак господарі не забарилися з відповіддю. Девіч пройшов півполя і віддав пас на Хав’єра, а бразилець потужним ударом у ближній верхній кут втретє вивів харків'ян уперед.

За деякий час "Зоря" могла забити третій гол у ворота господарів, але після удару Білого м'яч потрапив стійку.

Останні хвилини пройшли під тиском "Металіста", який міг збільшити рахунок. По воротах Шуховцева били Едмар, Єременко і Хав’єр, але без результатно.

Отже, "Металіст" здобуває першу перемогу у новому сезоні Прем’єр-ліги, а "Зоря" ще не набрала жодного очка.

Прем’єр-ліга. 2-й тур

Харків. Стадіон "Динамо"
Головний арбітр: Юрій Вакс (Сімферополь)

МЕТАЛІСТ Харків – ЗОРЯ Луганськ – 3:2

Металіст: 81. Дишленкович, 3. Вільягра (Березовчук,  46 ), 15. Фініньо, 22. Обрадович, 30. Папа Гуйє, 8. Едмар, 19. Торрес (Шелаєв, 82), 33. Девіч, 7. Валяєв, 10. Хав'єр, 21. Крістальдо (Єременко, 67 )

Зоря: 99. Шуховцев, 3. Тесак, 4. Лозінський, 5. Коротецький, 21. Бруно Ренан (Ярмаш, 65 ), 6. Каменюка, 10. Ліпартія, 37. Хомченовський, 27. Лазарович (Силюк, 91), 33. Білий, 39. Мадоу (Ілюк, 69 )

1:0 Едмар, 3
1:1 Франк Мадоу, 34 - пенальті
2:1 Марко Девіч, 49
2:2 Джаба Ліпартія, 57
3:2 Клейтон Хав’єр, 65

Попередження: Торрес, 32; Дішленкович, 33; Вільягра, 36; Фініньйо, 79 – Ліпартія, 35, Бруно, 35; Білий, 55

Харківський "Металіст" не без проблем обіграв луганську "Зорю" у матчі другого туру чемпіонату України. По-перше, на грі позначилася спека, яка повернулася до України після затяжної перерви. По-друге, луганчани створили чимало неприємностей бронзовому призеру Прем’єр-ліги.

Харків’яни активно почали поєдинок, оформивши перевагу вже на перших хвилинах. Невисокий Едмар після кутового відправив м’яч у ворота.

Господарі мали ще кілька гострих моментів біля воріт суперника, однак все не влучно.

Після невдалих епізодів, атаки "Металіста" вщухли. Натоміть футболісти "Зорі" почали підкрадатися до володінь Дішленковича.

Воротар харків’ян збив на підступах до воріт нападника луганчан Джабу Ліпартію, і арбітр вказав на 11-метровий. Пробивати взявся Франк Мадоу. Удар вийшов не зовсім переконливим, Дішленкович вгадав напрямок польоту м’яча, але сфера по-зрадницьки пролетіла під рукою голкіпера.

Через кілька хвилин той же Ліпартія знову був збитий у штрафній "Металіста". Цього разу Торрес завадив контратаці "Зорі". Однак арбітр показав жовту картку Ліпартії за симуляцію.

В цей момент керманич "Зорі" Анатолій Чанцев почав емоційно протестувати проти такого рішення рефері, за що був видалений на трибуни.

У другій половині гри почалася боротьба не на життя, а на смерть. Спочатку "Металіст" знову вийшов вперед. Марко Девіч, після розіграшу штрафного, головою відправив м’яч в нижній кут воріт.

Трішки згодом, Мадоу в центрі виграв боротьбу за м'яч, віддав на Хомченовського, той зробив невелику паузу і віддав пас у центр штрафного на Ліпартію, якого захисники харків’ян залишили  без опіки, і він наказав "Металіст" влучним пострілом.

Однак господарі не забарилися з відповіддю. Після точного пасу Девіча, який сам пройшов майже півполя,Хав’єр сильним ударом у ближній кут в чергове вивів команду вперед.

"Зоря" набралася сміливості, пішла вперед, Білий мав можливість засмутити Дішленковича. Але влучив у штангу.

Останні хвилини пройшли під тиском "Металіста", який міг збільшити рахунок, до розстрілу воріт Шуховцева підключилися Едмар, Єременко і Хав’єр, але без результатно.

Отже, "Металіст" здобуває першу перемогу у новому сезоні Прем’єр-ліги.

Зоря: 99. Шуховцев, 3. Тесак, 4. Лозінський, 5. Коротецький, 21. Бруно Ренан (Ярмаш, 65 ), 6. Каменюка, 10. Ліпатрія, 37. Хомченовський, 27. Лазарович (Силюк, 91), 33. Білий, 39. Мадоу (Ілюк, 69 )

1:1 Франк Мадоу, 34 (пенальті)

2:2 Джаба Ліпатія, 57

Огляд матчу "Металіст"-"Зоря" - 3:2

Спорт 16 липня, 2011, 18:56

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / В.Л.