"Металіст" вийшов у груповий раунд Ліги Європи

"Металіст" вийшов у груповий турнір© metalist.ua
Спорт 26 серпня, 2010, 22:40 1690 3
"Металіст", програючи удома "Омонії" з рахунком 0:2, зумів забити два м'яча і вийшов у груповий раунд.

Харківський "Металіст" у важкому домашньому матчі з "Омонією" здобув путівку у груповий раунд Ліги Європи.

Маючи перевагу після першого матчу, підопічні Маркевича не форсували подій на власній арені і перший тайм завершився з рахунком 0:0.

Початок другої 45-хвилинки був за гостями. І на 60-й хвилині кіпріоти матеріалізували свою перевагу. Після передачі з глибини поля Березовчук дістав м'яч головою у останній момент, дезорієнтувавши Старцева, і в результаті м'яч опинився у Леандро, а той відправив подарунок у порожні ворота.

А через чотири хвилини рахунок був вже 0:2. На лівому фланзі Вільягра зупинився, думаючи, що м'яч пішов за лінію. А Авраам продовжив грати, дійшов до карного майданчика, в боротьбі з тим же Вільягрою прострілив. М'яч зрикошетив на дальню стійку, де на самоті виявився Ренхіфо.

Харків'яни протягом п'яти хвилин відновили паритет. На 66-й хвилині Хав'єр навісив з кутового і Девіч, вигравши боротьбу на другому поверсі, відправив м'яч у сітку. А через п'ять хвилин Девіч на правому фланзі, зміщаючись в центр, обіграв Венцеля, Хараламбуса і Касеке та в останній момент відіграв в центр на Хав'єра. Бразилець точно пробив у лівий кут.

За рахунку 2:2 команди почали грати у відкритий футбол. Неодноразово могли забивати як господарі, так і гості. А на останній хвилині Девіч чудово пробив метрів з 20-ти з правого флангу - кіпріотів врятувала поперечина.

"Металіст" приєднався до "Динамо" у груповому раунді Ліги Європи. Жеребкування відбудеться у п'ятницю.