"Металіст" вийшов у плей-оф Ліги Європи (відео) Спорт 1 грудня, 22:18
Здобувши вольову перемогу над "Дебреценом", харківський "Металіст" вийшов у 1/16 фіналу Ліги Європи.

Харківський "Металіст" достроково, за тур до фінішу групового етапу, вийшов у 1/16 фіналу Ліги Європи. У 5-му турі "Металіст" переміг угорський "Дебрецен" з рахунком 2:1.

Команди грали при 10-градусному морозі, а газон стадіону "Металіст" нагадував каток. У другому таймі гравці частенько ковзалися на полі.

Рахунок на 48-й хвилині відкрили гості. Захисники проспали контратаку і Цвиткович п'ятою замкнув прострільну передачу Кобата.

Однак вже через три хвилини на табло горіли дві одинички. Після розіграшу кутового гості вибили м'яч в поле, але Обрадович швидко повернув сферу в штрафний майданчик, віддавши передачу на вільного Олійника. Денис потужно пробив у дальній кут. М'яч потрапив у стійку і відскочив на ногу Боді, від якого влетів у ворота.

Чим менше залишалося часу до фінального свистка, тим більшою була перевага українського клубу. І це принесло свої плоди. На 88-й хвилині Едмар бив фактично в порожні ворота, але потрапив у стійку. На добиванні відразу намагались зіграти Лисенко і Шав'єр, але захисники блокували їх спроби проштовхнути м'яч у ворота. Сферу зліва прийняв Олійник і поцілив у ворота з нульового кута, залишивши в дурнях воротаря.

Відтак, після п'яти турів "Металіст" має 10 очок, відстаючи від ПСВ на три очки. "Сампдорія" набрала лише 5 очок, а "Дебрецен" очок не має. "Металіст" і ПСВ уже в плей-оф.

У заключному матчі "Металіст" грає у Ейндховені 16 грудня. І харків'янам, щоб посісти перше місце у групі, потрібно обіграти голландців з різницею у два м'ячі.

Додамо, що у паралельному матчі 5-го туру ПСВ на виїзді переміг "Сампдорію" з рахунком 2:1.

Нагадаємо, що у першому турі "Металіст" обіграв "Дебрецен" з рахунком 5:0.