"Металіст" вийшов у лідери чемпіонату України

Клейтон Хавєр і Хонатан Крістальдо© metalist.ua
Спорт 7 серпня, 2011, 16:38 2039 2
Голи Хонатана Крістальдо і Клейтона Хав'єра принесли харків'янам перемогу над "Олександрією".

Харківський "Металіст" обіграв "Олександрію" у 5-му турі чемпіонату України. Зустріч завершлася з рахунком 2:1.

Харків’яни у першому таймі володіли перевагою, тільки довго не могли її матеріалізувати. Зокрема Крістальдо не реалізував вихід сам на сам, а Сергій Пшеничних при скупченні великої кількості футболістів поблизу воріт гостей метрів з 12-ти запустив м’яч вище поперечини.

Але саме ці два футболісти організували перший гол. Пшеничних навісив з лівого флангу, на виході помилився Юрій Паньків, а Крістальдо головою вразив порожні ворота.

На початку другого тайму "Олександрія" мала дві відмінні нагоди, щоб вирівняти становище. Класний удар Давіда Таргамадзе відбив Максим Старцев. А потім прохід грузина завершував Олексій Довгий, але зі зручної позиції пробив поруч зі хрестовиною.

Згодом грузинський легіонер отримав травму, був замінений, а гострота біля воріт господарів стала виникати рідше.

Натомість "Металіст" подвоїв перевагу. Едмар заробив штрафний удар, а Хав'єр блискуче пробив. Це вже 4-й гол бразильця у новому сезоні.

"Олександрія" встигла скоротити відставання після затяжного розіграшу кутового − це зробив Андрій Гітченко.

У наступній атаці той же Гітченко міг відновити рівновагу, але Старцев відбив його удар.

"Металіст" завдяки перемозі набрав 11 очок і до недільного вечора очолив турнірну таблицю.