"Металіст" влаштував трилер у Ізраїлі

"Металіст" забив чотири м'ячі© metalist.ua
Спорт 2 лютого, 2010, 17:51 2810 2
Підопічні Мирона Маркевича з рахунком 4:3 перемогли ізраїльську команду "Апоель" з міста Беер-Шева.

Харківський "Металіст" зіграв перший товариський матч на тренувальному зборі в Ізраїлі. Підопічні Мирона Маркевича, якого 1-го лютого призначено головним тренером збірної України, з рахунком 4:3 перемогли ізраїльську команду "Апоель" з міста Беер-Шева.

Вже до 25-ї ївилини харківяни програвали з рахунком 0:2. Спочатку ізраїльтяни реалізували вихід один на один, а згодом футболіст "Апоеля" відправив м'яч у ворота Горяїнова красивим дальнім ударом.

На 35-й хвилині Валяєв відпасував на Девіча, який і скоротив рахунок. А ще через 5 хвилин Девіч оформив дубль, реалізувавши пенальті за фол проти Олійника. Однак на перерву харків'янини пішли переможеними. Папа Гуйє дав обіграти себе у повітрі, а Горяїнов лише спостерігав, як мяч після удару нападника "Апоеля" летів у кут воріт.

За 15 хвилин до кінця матчу харків'яни вдруге зрівняли рахунок. Поступаленко отримав м'яч в карному майданчику і, не даючи йому опуститися, перекинув "круглого" собі за спину, а заодно і за спину воротареві.

Українці кинулися на фінальний штурм воріт "Апоеля", за що й були винагороджені голом поляка Буркхардта. Причому помилився голкіпер ізраїльтян, який подарував м'яч Марцину. Фінальний свисток зафіксував рахунок 4:3.

Товариський матч

Ізраїль, Ейлат. Поле готельного комплексу "Magic Sunrise"

"Металіст" (Харків, Україна) - "Апоель" (Беер-Шева, Ізраїль) - 4:3

"Металіст": Горяїнов (Бажан 46), Обрадович, Бордіян (Пшеничних 46), Папа, Березовчук (Путівцев 70), Едмар (Слюсар 59), Валяєв (Шелаєв 46), Олійник (Поступаленко 73), Девич (Буркхардт 59), Рикун (Антонов 59), Жажа Коельйо (Єрьоменко 62)

Голи у складі "Металіста" забивали: Девіч 35, 40 (пен), Поступаленко 75, Буркхардт 81

Футболіст "Карпат" зізнався у договірному матчі з "Металістом"