"Металіст" впевнено переміг ЦСКА у Москві

Євген Будник забив армійцям два м'ячі / Фото: metalist.ua

Дубль Євгена Будника приніс харківському "Металісту" перемогу над московським ЦСКА.

Харківський "Металіст", скориставшись паузою, яка виникла у календарі через матчі національних збірних, зіграв товариську гру з віце-чемпіоном Росії московським ЦСКА.

Гра проходила на базі армійців у Ватутінках і закінчилася з рахунком 2:0 на користь українського клубу.

Обидва м'ячі у ворота Габулова забив півзахисник Євген Будник. На 22-й хвилині Женя відгукнувся на прострільну передачу Пшеничних. А на 59-й хвилині Будник вдало пробив головою після навісу Бланко.

Відзначу, що обидва тренери - Мирон Маркевич і Леонід Слуцький - задіяли у цьому матчі усіх найсильніших футболістів, які були у їх розпорядженні.