"Металіст" впевнено переміг команду Дем'яненка

"Металіст" - "Насаф" - 2:0© metalist.ua
Спорт 24 січня, 2011, 10:26 1347 1
Підопічні Мирона Маркевича забили два сухих м'ячі у ворота команди Анатолія Дем'яненка - узбекистанського "Насафа".

Харківський "Металіст" здобув другу поспіль перемогу з рахунком 2:0 на зборах в Дубаї. Підопічні Мирона Маркевича забили два "сухих" м'ячі у ворота узбекистанського "Насафа", головним тренером якого є Анатолій Дем'яненко.

На 19-й хвилині перший гол у ворота бронзового призера чемпіонату Узбекистану організували аргентинські новачки "Металіста". Джонатан Крістальдо переправив м'яч у ворота після передачі Сержа Бланко зі штрафного.

У другому таймі у складі "Металіста" на поле вийшли лише українці.

На 58-й хвилині харків'яни забили другий м'яч. Воробей пробив зі штрафного, м'яч влучив у стінку і відскочив до Романчука. Олександр підхопив м'яч і потужним ударом лівою ногою відправив снаряд у дальню дев'ятку.

Відзначимо, що другий матч поспіль за товариськими матчами "Металіста" з трибуни спостерігає президент клуба Олександр Ярославський.

Товариський матч

Дубай
Арбітр: Володимир Рогулєв (Росія)

"Металіст" (Харків, Україна) - "Насаф" (Карши, Узбекистан) - 2:0

Металіст (перший тайм): Дішленкович - Фініньо, Папа, Обрадовіч, Бордіян, Шарпар, Валяєв, Едмар, Тайсон, Крістальдо, Бланко

Металіст (другий тайм): Горяїнов - Романчук, Березовчук, Пшеничних, Барілко, Войтенко, Шелаєв, Олійник, Лисенко, Піщур, Воробей

1:0 Джонатан Крістальдо, 19
2:0 Олександр Романчук, 58

"Динамо" почало рік з розгромної перемоги (відео)