"Металіст" впритул наблизився до "Шахтаря" і "Динамо"

Девіч забив третій гол у двох матчах / Фото: metalist.ua

Голи Девіча і Едмара забезпечили "Металісту" перемогу над "Таврією".

Харківський "Металіст" продовжує боротьбу за золоті медалі чемпіонату України. У 18-му турі підопічні Мирона Маркевича обіграли "Таврію" з рахунком 2:0.

У першому таймі (16-та хвилина) Девіч реалізував пенальті за фол проти Крістальдо у штрафному майданчику гостей.

На початку другого тайму харків'яни залишилисяу меншості. Дві жовтих картки отримав Папа Гуйє.

Але, граючи вдесятьох, господарі провели ряд небезпечних атак. Врешті-решт, у компенсований час Едмар після передачі Тайсона подвоїв перевагу господарів.

"Металіст" набрав 41 очко, відстаючи на один пункт від "Шахтаря" і на два від "Динамо". Однак кияни та донеччани свої матчі 18-го туру зіграють у суботу та неділю.

А у середу харків'яни можуть оформити путівку в плей-офф раунд Ліги Європи. Для цього їм треба набрати хоча б одне очко у домашньому матчі з "Аустрією". Пряму трансляцію дивіться на "Проспорті.