"Металіст" здобув перемогу в чемпіонаті України вперше за вісім місяців

Прийомов забив другий гол у матчі© ФК Металіст
Смак перемоги харків'яни не знали з першого туру поточного сезону УПЛ.

У Харкові відбувся поєдинок між "Металістом" і "Волинню".

Матч відбувся в рамках 17 туру української Прем'єр-ліги завершився перемогою господарів поля з рахунком 3:0.

МЕТАЛІСТ – ВОЛИНЬ. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Перші два голи харків'ян були забиті в першому таймі. Спочатку точним ударом відзначився Олексій Полянський (8), а подвоїв перевагу господарів Володимир Прийомов (43). Крапку в матчі поставив Іван Родіч на першій доданій хвилині другого тайму.

Зазначимо, що це перша перемога "Металіста" з липня 2015 року. Тоді, у першому колі чемпіонату харків'яни переграли "Карпати" (2:0).

Завдяки цій вікторії підопічні Олександра Севідова піднялися в турнірній таблиці УПЛ з 12 на 11 сходинку. Тепер на їхньому рахунку 14 очок.

"Волинь" залишилася на 9 місці з 15 балами.

Нагадаємо, раніше "Шахтар" у Львові переграв "Ворсклу".

Металіст - Волинь - 3:0. Відео-аналіз матчу

Спорт 6 березня, 23:05
Чемпіонат України 2015/2016. 17 тур. Металіст - Волинь - 3:0. Відео ключових і суперечливих моментів гри та докладний розбір матчу від експертів програми Профутбол на каналі 2+2.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / К.Д.