"Металіст" здобув першу перемогу у 2010 році

"Металіст" тренується в ОАЕ© metalist.ua
Спорт 15 січня, 2010, 17:28 1224 2
Підопічні Мирона Маркевича здобули мінімальну перемогу над командою "Насаф" з Узбекистану.

15 січня харківський "Металіст" провів другий контрольний матч на тренувальному зборі у ОАЕ. Підопічні Мирона Маркевича зустрічалися з командою "Насаф" з Узбекистану.

Харків’яни відкрили рахунок на 15-й хвилині. Антонов переграв опонента, вийшов на ворота і точно пробив. У час, що залишився до кінця тайму, команди створили ще кілька моментів, зокрема, Рикун кілька разів гострими пасами виводив партнерів на удар, проте рахунок не змінився.

Другий тайм проходив з перевагою нашої команди. Непогані моменти були у Зезе і Барилко, але воротарі знову були на висоті, і матч закінчився з тим же рахунком, 1:0.

Товариський матч

"Металіст" (Харків, Україна) – "Насаф" (Карши, Узбекистан) – 1:0

"Металіст" (стартовий склад): Бажан, Бордіян, Курилов, Березовчук, Обрадович, Шелаєв, Едмар, Буркхардт, Олійник, Рикун, Антонов

"Металіст" (другий тайм): Бажан, Будник, Обрадович, Березовчук, Пшеничних, Едмар, Буркхардт, Слюсар, Барилко, Єрьоменко, Зезе

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ФК "Металіст" / А.Р.