"Металіст" зіграв у бойову нічию з "вікінгами"

"Металіст" - "Одд" - 1:1 / Фото: metalist.ua

Залишившись удесятьох, "Металіст" зумів уникнути поразки у грі з норвезьким "Оддом".

Харківський "Металіст" провів черговий спаринг на зборі в Іспанії. Підопічні Мирона Маркевича зіграли у нічию з норвезьким клубом "Одд" - 1:1.

У першому таймі невелика перевага була у харків'ян. Зокрема перед перервою українці мали кілька чудових нагод, але двічі каркас воріт зіграв за норвежців. На 44-й хвилині арбітр не призначив пенальті у ворота норвежців за гру захисника рукою, у наступній атаці Бланко з 14-ти метрів пробив у поперечину. А на 45-й хвилині удар Жажи Коельо прийшовся у стійку.

Норвежці зуміли забити першими. На 69-й хвилині атака "вікінгів" завершилася ударом Фредріксона з 20-ти метрів у праву дев'ятку. Шуст був безсилий.

На 73-й хвилині харків'яни залишилися у меншості. Торрес примудрився отримати дві жовті картки за дві хвилини. Першу за ігровий епізод, а другу - за суперечки з арбітром.

Однак, залишившись у меншості, гравці "Металіста" зрівняли рахунок. На 79-й хвилині Вілліан майстерно виконав штрафний удар.

На 84-й хвилині небезпечно пробивав Бланко, але м'яч пролетів поруч з дев'яткою.

Зазначимо, що "Металіст" у другому матчі поспіль зіграв у нічию.

Товариська гра

МЕТАЛІСТ Харків, Україна - ОДД Норвегія - 1:1

Металіст: (перший тайм) Горяїнов - Фініньо, Папа Гуйє, Торсільєрі, Вільягра, Едмар, Хав'єр (Торрес, 23'), Бланко, Соса, Жажа Коельо, Крістальдо

(другий тайм): Шуст - Красноперов, Березовчук, Обрадович, Азацький, Торрес, Шелаєв, Шарпар, Марлос, Бланко, Вілліан

0:1 Фредріксон, 69'
1:1 Вілліан, 79'

Попередження: Фініньо, 7'; Бланко, 48'; Торрес, 72'; Вілліан, 82' - Самуельсон, 48'

Вилучення: Торрес, 73'