"Металіст" знищив своїх земляків

"Металіст" провів майстер-клас для своїх земляків© ФК "Металіст"
Спорт 23 червня, 2011, 10:29 1631
Харківський "Металіст" розпочав новий сезон на мажорній ноті, перемігши збірну Харьківської області з рахунком 12:0.

Напередодні відльоту на збір до Австрії, харьківський "Металіст" розпочав новий сезон з розгромної перемоги. У товариському поєдинку підопічні Мирона Маркевича показали клас збірній Харківської області – 12:0.

Матч пройшов за повної переваги харків'ян. Хлопці Маркевича забили по шість голів у кожному з таймів. У першому відзначилися Девіч, двічі Олійник, Ткачов, Едмар і Крістальдо.

У другому таймі картина не змінилася. Велику частину часу бронзовий призер Прем'єр-ліги проводив на полі збірної Харківської області, постійно створюючи небезпечні моменти, які вдавалося перетворювати в забиті голи. Хет-трик в активі Володимира Лисенка, дубль у Андрія Воробея, одним голом відзначився Будник.

Товариський матч

МЕТАЛІСТ - Збірна Харківської області - 12:0

Склад "Металіста":

1 тайм: Горяїнов-к, Вільягра, Обрадовіч, Березовчук, Пшеничних, Едмар, Ткачов, Дмитро Єременко (знаходиться на перегляді), Олійник, Девіч, Крістальдо.

2 тайм: Старцев, Барилко, Шарпар, Штетіна, Романчук, Будник, Шелаєв-к, Чонка, Воробей, Лисенко.

Голи: Девіч (11), Олійник (18, 32), Ткачов (24), Едмар (33), Крістальдо (34), Лисенко (49, 54, 74), Будник (53), Воробей (58, 73).

Нагадаємо, нещодавно харків'яни відсвяткували п'яту поспіль бронзову нагороду у чемпіонаті України.

В Харкові відбулися святкування першого в історії Дня "Металіста"

Ярославський: cеред українців зараз немає якісних гравців

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ФК "Металіст" / В.Л.