"Металург" розгромив "Олександрію" у Донецьку (відео)

"Металург" Донецьк - Олександрія - 3:1© fcmetalurg.com
Спорт 27 серпня, 2011, 16:03 1431
"Олександрія" дозволила "Металургу" не лише відігратися, а й досягти розгромного результату.

Донецький "Металург" розібрався з ПФК "Олександрія", здобувши першу домашню перемогу у новому сезоні. Гра на стадіоні "Металург" завершилася з рахунком 3:1.

Господарі пропустили першими. Кирило Сидоренко поцілив головою у нижній кут після навісу зі штрафного від Давіда Таргамадзе.

Донеччани одразу ж кинулися відіграватися. Спочатку Олександр Воловик потрапив у стійку. А згодом Драман Траоре забивав із офсайду.

А в другому таймі підопічні Володимира Пятенка за півгодини зуміли не лише уникнути поразки, а й домоглися розгромного рахунку. Спершу Траоре все-таки відновив паритет після майстерного паса Василя Прийми.

А через 7 хвилин "Металург" вже був попереду. Микола Морозюк прекрасно виконав штрафний, пробивши під поперечину.

Підсолодив перемогу донеччан Віталій Іванко. Футболісти "Металурга" перехопили м'яч біля штрафного майданчика суперника. Велізар Дімітров навісив у центр воротарського майданчика, де Іванко пробив головою у порожні ворота.

Отже, "Металург" здобув другу перемогу у чемпіонаті України. А "Олександрія" вже вп'яте зазнає поразки.