"Металург" та "Металіст" перемогли у Лізі Європи

"Металург" громить словенців© metallurg.donetsk.ua
Спорт 6 серпня, 2009, 22:52 1443
"Металург" та "Металіст" вийшли у четверте коло кваліфікаційного етапу Ліги Європи.

Донецький "Металург" та харківський "Металіст" вийшли у четверте коло кваліфікаційного етапу Ліги Європи.

Донеччани і харків'яни виграли матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду.

"Металіст" вдома розправився з "Рієкою". На 12-й хвилині рахунок відкрив Папа Гуйє. А на 60-й хвилині Денис Олійник подвоїв перевагу українців. Нагадаємо, що перша гра завершилася з рахунком 2:1 на користь харків'ян.

А "Металург" у гостях розгромив словенців. На 67-й хвилині Генріх Мхітарян відкрив рахунок. Через 6 хвилин забив Мусавенкосі Мгуні. А на 85-й хвилині господарі поля порушили правила у власному карному майданчику. Пенальті реалізував Велізар Димитров. Зазначимо, що першому матчі донеччани перемогли з рахунком 2:0.

Жеребкування 4-го кваліфікаційного раунду відбудеться в пятницю, 7-го серпня. Крім "Металіста" та "Металурга" за вихід у груповий турнір Ліги Європи боротимуться "Шахтар" та "Ворскла".

Жеребкування розпочнеться о 14:30 за київським часом.

ЛІГА ЄВРОПИ. 3-й кваліфікаційний раунд

"Інтерблок" (Любляна, Словенія) - "Металург" (Донецьк, Україна) - 0:3; 0:2 (перша гра)

"Металіст" (Харків, Україна) - "Рієка" (Хорватія) - 2:0; 2:1 (перша гра)