"Металург" здолав "Волинь" у Луцьку

Казарян забив другий гол у ворота "Волині"© metallurg.donetsk.ua
Спорт 17 вересня, 2011, 00:05 1113
В'ячеслав Чечер і Геворг Казарян принесли "Металургу" другу поспіль виїзну перемогу.

Донецький "Металург" обіграв луцьку "Волинь" з рахунком 2:0 у десятому турі чемпіонату України.

Донеччани по разу відзначилися під кінець обох таймів. Перше взяття воріт відбулося на 40-й хвилині, коли В'ячеслав Чечер, після навісу з кутового, красиво переправив м'яч у ближній кут воріт. Всеволод Романенко навіть не зреагував на удар.

У другій половині гри "Волинь" заграла гостріше. На щастя для донеччан, прекрасно відпрацював у рамці воріт Олександр Бандура. Він здорово впорався з підступними ударами Гобера та Майкона.

А ось "Металург" реалізував свій момент на 80-й хвилині. Микола Морозюк з правого флангу віддав класний пас у центр, куди набігав Казарян. І Геворг в дотик пробив у правий кут.

Після цього Майкон двічі не зумів забити з кількох метрів. Спочатку "Металург" підстрахував Чечер. А у другому випадку найкращого бомбардира Прем'єр-ліги підвела точність.

Під кінець гри Мирослав Славов міг збільшити рахунок. Але перший його удар парирував Романенко, а другий був занадто сильним.

Таким чином, "Металург" здобув другу поспіль виїзну перемогу. А "Волинь" знову зазнає поразки від ще однієї донецької команди.

У наступному турі підопічні Віталія Кварцяного поїдуть у Полтаву, де зіграють з "Ворсклою". А команда Володимира Пятенка продемонструє свою гостинність львівським "Карпатам".