"Мілан" дав урок "Шахтарю"

Спорт 25 жовтня, 2007, 00:52 394
Донецький "Шахтар" після двох перемог зазнав крупної поразки у виїзному матчі проти переможця останньої Ліги чемпіонів "Мілана" - 1:4.

На жаль, початок гри в Мілані вийшов майже копією матчу "Динамо" проти "МЮ". 6-а хвилина – навіс у штрафний майданчик українського клубу і влучний удар головою гравця суперника. В даному випадку Кучер програв дуель Джилардіно.

А коли через 7 хвилин все повторилося (знову Джилардіно випередив Кучера і подвоїв перевагу "россонері") , стало зрозуміло, що "Шахтарю" з такою грою у захисті нічого не світить. Кучера замінили, але й надалі протягом матчу у воріт "гірників" постійно виникали "пожежі".

Один тількі Кака раз по раз накручував захисників "Шахтаря" як хотів, постійно створюючи гостроту біля воріт Пятова.

Щоправда, "Шахтар" не здався після пропущених двох голів, і теж створив декілька небезпечних моментів біля воріт Калача, один з яких завершився голом Лукареллі на початку другого тайму.

Далі пішов доволі відкритий футбол, коли небезпека виникала біля обох воріт, але "Мілану" вдалося забити третій гол, знявши всі питання про переможця.

Черговий провал в захисті скінчився тим, що Кака якимось дивом не забив гол, влучивши в штангу, але вже через кілька секунд його помилку виправив Зеедорф, влучно пробивши в кут воріт після подачі Пірло з кутового.

Ну а далі "Мілан" вже було неможливо зупинити. Клубний чемпіон Європи продемонстрував "Шахтарю" високі швидкості та індивідуальну майстерність гравців, які створили ще кілька моментів для взяття воріт Пятова, один з яких завершися ще одним голом Зеедорфа.

В результаті "Шахтар" програв з рахунком 1:4, і тепер Мірчі Луческу треба замислитись, за рахунок чого можна добитись позитивного результату в матчі проти "Мілана" в Донецьку і як вирішити величезні проблеми, які склалися у донеччан в захисті.

"Мілан" - "Шахтар" 4:1

"Мілан": Калач, Каладзе, Гаттузо, Зеедорф, Джилардіно (Сержиньо, 75), Неста, Фаваллі (Бонера, 61), Пірло, Кака, Амброзіні (Емерсон, 82), Оддо

"Шахтар": Пятов, Кучер (Хюбшман, 17), Фернандіньо, Жадсон (Кастільо, 64), Ілсіньо, Левандовські, Брандао (Гладкий, 75), Рац, Чигринський, Срна, Лукареллі

Голи: Джилардіно, 6, 14, Зеедорф, 63, 69 - Лукареллі, 51

Попередження: Гаттузо, 20, Амброзіні, 45 - Брандао, 20, Лукареллі, 70, Фернандіньо, 74

В іншому матчі групи D "Бенфіка" на своєму полі перемогла "Селтік" - 1:0, забивши гол на 87-й хвилині матчу (відзначився Оскар Кардосо).

Після трьох турів в активі "Мілана" і "Шахтаря" по 6 очок, у "Бенфіки" і "Селтіка" - по 3 очки.

ЛЧ: "Мілан" - "Шахтар"

Спорт 25 жовтня, 2007, 00:00

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами iPlus / Костянтин Клименко