"Мілан" не зміг обіграти "Торіно"

Спорт 24 листопада, 2008, 12:11 501
Андрій Шевченко зіграв кілька хвилин у складі "Мілана", але не зміг допомогти "россо-нері" здобути перемогу у Турині.

Італійський "Мілан" Андрія Шевченка втратив два очки у Турині. "Россо-нері" в рамках 13-го туру Серії А зіграли внічию з місцевим Торіно – 2:2. Рахунок на 25-й хвилині гри відкрив нападник господарів Роберто Стеллоне

Але вже за чотири хвилини бразилець Пато грамотно зіграв на лінії офсайду й не залишив шансів воротарю господарів Маттео Серені. Не встигла секундна стрілка зробити й п’яти обертів, як міланці вийшли вперед. Блискучий удар зі штрафного виконав ще один бразилець Роналдіньо.

За тринадцять хвилин до завершення матчу м’яч у карному майданчику гостей влучив у руку Кахи Каладзе й арбітр призначив пенальті, незважаючи на протести грузинського захисника. Алессандро Розіна з одинадцятиметрової позначки не схибив.

Після цього Карло Анчелотті випустив на поле Андрія Шевченка. Українець був активним, проте допомогти своїй команді вирвати перемогу він не зумів. У підсумку 2:2 – бойова нічия у Турині.

В інших матчах неділі "Рома" на виїзді розбила "Лечче" – 3:0, "Лаціо" зіграв внічию з "Дженоа" – 1:1, "Сампдорія" розгромила "Катанію" – 3:0, "Болонья" та "Палермо" розійшлися миром – 1:1, "Кьєво" програв "Сієні" – 0:2, "Наполі" та "Кальярі" сильнішого не виявили – 2:2, "Реджина" вдома здолала "Аталанту" – 3:1.

В суботу в центральному матчі туру "Інтер" здолав "Ювентус" з рахунком 1:0 (гол забив Мунтарі), а "Фіорентина" виграла в "Удінезе" – 4:2.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Мегаспорт / К.К.