"Мілан" невдало з'їздив до Сицилії

Спорт 1 грудня, 2008, 13:07 266
Відрив "Інтера" від "Мілана" в турнірній таблиці італійської Серії А збільшився до шести очок.

"Мілан" програв "Палермо" у завершальному матчі 14-го туру чемпіонату Італії з футболу. Поєдинок, що відбувся у Палермо, завершився з рахунком 3:1. У першому таймі Роналдіньо двічі "простив" суперника, не реалізувавши пенальті і пославши м'яч у штангу зі штрафного.

По перерві балом правили вже господарі, зусиллями Фабріціо Мікколі, Едісона Кавані і Фабіо Сімплісіо тричі засмутивши голкіпера "Мілана". Від крупної поразки гостей врятував все той же Роналдіньо, який на 83-й хвилині не упустив ще один шанс забити з 11-метрової позначки.

"Мілан" (27 очок) упустив можливість повернутися на друге місце в турнірній таблиці Серії А, вище розташувалися "Ювентус" (27) та "Інтер" (33).

"Інтер" вдома здолав "Наполі" - 2:1. Перемогу господарям поля принесли голи Івана Кордоби і Салі Мунтарі у першому таймі. Неаполітанці до перерви змогли відіграти один м'яч зусиллями Езекіля Лавецці, але у другому таймі рахунок вже не змінився.

"Ювентус" добився крупної перемоги над "Реджиною" – 4:0. Голи забили Каморанезі, Амаурі, Кьєлліні і Дель П'єро, в активі якого тепер 250 м'ячів за "Ювентус" у різних турнірах.

Решта результатів 14-го туру італійської Серії А:
"Катанія" – "Лечче" 1:1, "Аталанта" - "Лаціо" 2:0, "Дженоа" - "Болонья" 1:1, "Кальярі" - "Сампдорія" 1:0, "Рома" - "Фіорентина" 1:0, "Сієна" - "Торіно" 1:0, "Удінезе" - "Кьєво" 0:1.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами РИА Новости / К.К.