"Мілан" розгромив "Інтер" у битві за перше місце (відео)

Пато двічі розписався у воротах "Інтера"© uefa.com
Спорт 3 квітня, 2011, 10:41 3196
"Мілан" розгромив "Інтер" з рахунком 3:0 і зберіг лідерство в турнірній таблиці.

У центральному матчі 31-го туру італійської Серії А "Мілан" у дербі завдав нищівної поразки "Інтеру", збільшивши відрив від "нерадзуррі" до п'яти очок.

На першій же хвилині матчу номінальні гості пропустили гол. Відзначився Пато. До перерви ван Боммель міг подвоїти перевагу господарів, але після його удару м'яч потрапив у поперечину.

На початку другого тайму за фол на Пато червону картку отримав Крістіан Ківу, що допомогло "россонері" довести справу до розгрому.

Незабаром відзначився Пато. А останній м'яч з пенальті забив Антоніо Кассано, який також примудрився отримати в кінцівці червону картку.