У четвертому турі групового турніру Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" поступився італійському "Мілану" з рахунком 0:3.

У вівторок, 6 листопада, віце-чемпіон України донецький "Шахтар" у матчі 4-го туру групового турніру футбольної Ліги чемпіонів програв італійському "Мілану". Рахунок матчу - 0:3.

Гра в Донецьку почався з хвилини мовчання в пам'ять про легендарного гравця "Милана", 85-річного Нільса Лідхольма, який помер у понеділок.

Не дивлячись на мінусову температуру в Донецьку, обидві команди показували енергійний футбол з перших хвилин. Вже в дебюті Сержиньо розім'яв голкіпера "гірників" Андрія Пятова ударом з далекої відстані, а потім зуби почали показувати господарі.

До гри Мірча Луческу говорив про те, що "Шахтареві" потрібно краще захищатися при "стандартах", проте господарі двічі самі ледь не забили після подач зі штрафних.

На 8-й хвилині Разван Рац наважився на удар майже з 30 метрів, проте йому трохи не вистачило влучності. Згодом ще один штрафний, цього разу від самої лицьової лінії, виконав Жадсон.

Бразилець зробив ідеальний навіс на Дмитра Чигринського, але капітан "Шахтаря" пробив прямо в руки бразильському воротарю "Мілана" Діді. "Мілану" в ці хвилини явно не вистачало вигадки в центрі поля, проте Альберто Джилардіно одного разу трохи не відзначився після звичного довгого пасу верхи - його удар в останню секунду блокував захисник.

У середині тайму Джилардіно небагато не встиг до небезпечного навісу Сержіньо, проте "Шахтар" все ж таки виглядав цікавіше. Сержиньо не міг твпоратися на своєму фланзі з Даріо Срною та Ілсиньо. Останній в одній із атак господарів вивів на ударну позицію Крістіано Лукареллі, але під удар форварда ліг Алессандро Неста.

Наступний постріл записав на свій рахунок Срна - цього разу Діді довелося переводити м'яч за лицьову лінію. Втім, кінцівка першого тайму залишилася за "Міланом", а після перерви перевага італійців у досвіді й класі принесла їм перемогу.

Тайм другий, однак, почався з удару Фернандіньо поруч зі штангою, проте подальші події показали, що це був всього лише епізод (хоча діда явно не брав цей м'яч).

На 56-й хвилині Массімо Амброзіні після навісу Пірло зі штрафного пробив у штангу, а незабаром після обрізки Фернандіньо сам на сам із Андрієм Пятовим вийн=шов Індзагі та відкрив рахунок.

У гірників був шанс відновити рівновагу майже відразу, але Брандао, якому асистував Срна, головою пробив прямо в руки Діді. Відразу після цього італійці подвоїли перевагу. Кака, прийнявши у штрафній короткий пас від Індзагі, послав м'яч в дальній від себе кут.

Господарі могли забити "гол престижу", але Жадсон, Срна і Олександр Гладкий, який вийшов на заміну, втратили свої моменти, а в доданий час Індзагs після передачі Кака оформив дубль. 3:0, перемога гостей

В іншому матчі групи "D" "Селтік" у Глазго переміг португальську "Беніфку" з рахунком 1:0.

У ткрнірній таблиці групи "D", таким чином, лідирує Мілан, в нього 9 очок. На другому місці "Шахтар" (6 очок), який випереджає "Селтік" лиша за рахунок переваги в особистих зустрічах. Четверта "Бенфіка", в якої 3 очки.

Багато що в групі вирішиться в наступному турі в Глазго, де зустрінуться головні претенденти на друге місце - "Селтік" і "Шахтар".