"Мілан" відірвався на "Удінезе"

Спорт 22 грудня, 2008, 10:16 431
В 17-му турі чемпіонату Італії з футболу усі лідери здобули перемоги, а майбутній суперник "Металіста", "Сампдорія", програла "Фіорентині".

Футбольний клуб "Мілан" розгромив "Удінезе" в матчі чемпіонату Італії з футболу з рахунком 5:1.

Основні події матчу відбулися у першому таймі. Вже на 4-й хвилині зустрічі Алешандре Пато відкрив рахунок, а через дев'ять хвилин Кака подвоїв перевагу "Мілана". На 17-й хвилині Антоніо Ді Натале відіграв один м'яч, але "Мілан" миттєво відновив відрив у два голи: знов відзначився Пато. На 43-й хвилині Зеєдорф зробив рахунок розгромним. У другому таймі на 52-й хвилині остаточний рахунок матчу встановив Кака.

"Ювентус" здобув дев'яту перемогу в останніх 10 матчах, проведених в чемпіонаті Італії з футболу. В неділю підопічні Клаудіо Раньєрі в рамках 17-го туру в гостях обіграли "Аталанту" з рахунком 3:1. На голи Аллесандро Дель П'єро, Ніколи Легротальє і Амаурі середняк Серії А зміг відповісти лише точним ударом екс-форварда збірної Італії Крістіана Вьєрі.

"Фіорентина" завдяки голу Ріккардо Монтоліво здобула виїзну перемогу над "Сампдорією" - 1:0. А завдяки невдачі "Наполі", що поступився у гостях "Торіно" з таким саме рахунком, флорентійці витіснили неаполітанців з призової трійки чемпіонату.

Лідирує в першості інший міланський клуб – "Інтер", що набрав 42 очки. В 17-му турі "нерадзуррі" у гостях обіграли "Сієну" – 2:1.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами РИА Новости / Lenta.ru / К.К.